30.05.2022, 18:30Lektura na 1 minutę

Twórcy Kangurka Kao naprawiają kasowane save’y

W nowym Kao jest co naprawiać, jednak kasowane postępy winny mieć pierwszeństwo.


Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Bohater dzieciństwa, najpotężniejszy polski i w ogóle międzynarodowy kangur trafił niedawno do sklepów w zupełnie nowej formie! ...nie bez przeszkód, bowiem dziennikarze i gracze narzekają na liczne bugi, z czego niektóre mogą nawet uniemożliwiać zdobycie wszystkich osiągnięć (na co w swoim materiale narzekał Bastian) czy wręcz dokończenie całej rozgrywki, zmniejszając procent postępów z bliskiego setki na taki poniżej (połowy) setki.

Od piątkowej premiery twórcy milczeli w sprawie ewentualnych poprawek, ale dzisiaj poinformowali na swoim profilu na Twitterze, że w pocie czoła pracują nad łatką mającą naprawić ten ostatni problem – kasowanie save'ów. Premiera? Planowo ten tydzień.


Słyszymy i zauważamy was.

Przenosiliśmy całe góry, aby uczynić premierę Kangurka Kao na wszystkich głównych platformach na całym świecie nie tylko możliwą, ale i faktem dokonanym. Jako mała ekipa natrafiliśmy na mnóstwo zmiennych, jeśli chodzi o wyprodukowanie i wypuszczenie gry.

Jesteśmy świadomi buga, który wpływa na stany postępu, i ciężko pracujemy nad załataniem tego problemu. Premierę patcha planujemy na ten tydzień.

Będziemy wypuszczać kolejne patche, aby zaradzić jeszcze innym problemom. Będziemy was informować.


Przypominamy, że naszą (tj. b-side'a) recenzję znajdziecie TUTAJ.

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję rzeczy na kanale swoim, na CD-Actionowym z kolei rosomaczę, no i czasem potłumaczę (w którą stronę dotrzeć do wielickiej Kopalni Soli). Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów245

Obserwujących16

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane