1
22.12.2023, 14:15Lektura na 1 minutę

Twórcy Pioneers of Pagonia chwalą się dobrymi wynikami sprzedaży

Envision Entertainment ogłosiło, że wydany we wczesnym dostępie Pioneers of Pagonia sprzedał się już w ponad 100 tysiącach egzemplarzy na Steamie.


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Envision, zarządzany przez twórcę The Settlers, Volkera Werticha, radzi sobie całkiem dobrze jako niezależne studio. Tak jak w wydawanym przez Ubisoft tytule, gra skupia się na powolnym budowaniu miasta oraz zarządzaniu całą jego ekonomią i logistyką. Pioneers of Pagonia spotkało się z ciepłym przyjęciem nie tylko wśród recenzentów, ale również wśród graczy, co przełożyło się na całkiem niezłe wyniki sprzedażowe. 

W oficjalnej notce na Steamie Pioneers of Pagonia developerzy przekazali kilka słów, świętując sukces wraz z graczami.


Chcieliśmy podziękować wszystkim, którzy przyczynili się do rozwoju gry i jej wsparcia. Cieszymy się z osiągnięcia tego punktu i wkroczymy w nowy rok z taką samą energią!


Envision Entertainment

Podczas ostatnich rozmów z prasą Wertich uchylił rąbka tajemnicy co do kolejnych etapów rozwoju Pioneers of Pagonia. Dowiedzieliśmy się, że ma pojawić się więcej łańcuchów produkcyjnych, takich jak łowienie ryb czy kopalnie złota i klejnotów. Na późniejszych etapach ma zostać wdrożona gra kooperacyjna oraz ulepszenia UI. 

Wczesny dostęp Pioneers of Pagonia miał premierę 13 grudnia tego roku, uzyskując do tej pory ponad 1500 głosów z oceną „Bardzo pozytywną” na Steamie. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów341

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze