6
21.05.2024, 13:00Lektura na 2 minuty

Twórcy Stellar Blade’a wspominają o wersji PC i sequelu

Shift Up wspomniało w swoim raporcie finansowym o wersji PC i sequelu Stellar Blade’a.


Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Stellar Blade okazało się sukcesem – recenzenci chwalili tytuł m.in. za przystępność, zróżnicowaną rozgrywkę, etapy strzelankowe, ciekawą wizję świata oraz imponującą oprawę. Nikogo zatem nie powinno dziwić, że studio Shift Up ma dalsze plany dotyczące rozwoju marki. Gematsu donosi, że sprzedaż slashera przekroczyła oczekiwania twórców, co może wpłynąć na podjęcie decyzji o produkcji sequela. Na tym ciekawe informacje się nie kończą – Stellar Blade może wkrótce trafić na komputery osobiste.


Planujemy rozwijać Stellar Blade’a – gra otrzyma nowe elementy rozgrywki, w tym dodatkową zawartość do pobrania, wersję pecetową oraz nową współpracę w zakresie własności intelektualnej.


Shift Up

Informacja o wersji pecetowej nie jest niczym zaskakującym – Sony coraz częściej przenosi swoje gry na komputery osobiste. Days Gone, Ghost of Tsushima, Horizon, The Last of Us oraz Marvel’s Spider-Man to tylko kilka przykładowych marek, których odsłony po czasie trafiły w ręce pecetowców. Niedawno informowaliśmy również, że prawdopodobnie także God of War: Ragnarok doczeka się wersji pecetowej. Stellar Blade na PC byłoby korzystne zarówno dla Shift Up, jak i dla Sony. No i oczywiście dla graczy pecetowych… 

Ale, jak widać, na krwawych akrobacjach bohaterki rodem z hentaia świat się nie kończy – Gematsu donosi, że koreańscy twórcy rozpoczęli prace nad nową grą o roboczym tytule Project Witches. Gra zadebiutować ma „w 2027 roku lub później” na pecetach, PS5 i urządzeniach mobilnych.

Stellar Blade wyszło 26 kwietnia na PS5. Czytaliście recenzję, którą dla cdaction.pl napisał Łukasz Morawski?


Czytaj dalej

Redaktor
Cezary „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam.

Profil
Wpisów407

Obserwujących3
Stellar Blade
Ocena redakcji
8
Ocena użytkowników
10
Platformy
PS5
Gatunek
RPG/akcja
Producent
-
Stellar Blade

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze