3
2.02.2024, 19:45Lektura na 1 minutę
Wideo

Twórcy zajawiają „Sonic the Hedgehog 3” datą premiery. Jim Carrey powróci

Wygląda na to, że „Sonic the Hedgehog 3” ukaże się jeszcze w tym roku.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Filmowe Soniki stają się regularną tradycją. Paramount oraz Sega pochwaliły się zajawką „Sonic the Hedgehog 3” oraz ujawniły datę premiery.


Skromnie, ale ciekawie

Jak wynika z teasera wrzuconego na X/Twittera, „Sonic the Hedgehog 3” ukaże się już w grudniu 2024 w kinach, tylko cztery lata po premierze pierwszej części. Można rzec, że filmowcy są... szybcy.

Styl opisu wskazuje również na to, że w filmie pojawi się motyw Shadow the Hedgehoga. Nie powinno to dziwić nikogo, kto widział napisy końcowe jednego z filmów. Ciekawe, że niemal równolegle ogłoszono Sonic X Shadow Generations...


Wróci Jim Carrey

Nie uwolnimy się także od roli Jima Carreya jako Dr. Eggmana. Informację podało Variety i nie jest to plotka, a ich wieść na wyłączność. Aktor występował w obu poprzednich filmach. Zdaje się, że studio po prostu nie może wypuścić z garści tak udanej roli.


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze