4.04.2024, 06:15Lektura na 2 minuty

Ubisoft Forward w czerwcu. Poznamy datę premiery Assassin’s Creed Red?

Francuski developer ogłosił, że za kilka miesięcy poznamy nowe informacje dotyczące nadchodzących gier.

Jak co roku, latem będziemy mieli okazję zobaczyć E3… A nie, nie zobaczymy, bo targi zostały definitywnie odwołane. Natura nie znosi próżni, zatem Summer Game Fest 2024 i inne wydarzenia także powrócą, by zabrać nam trochę czasu, jaki normalnie poświęcilibyśmy na popijanie drinków z palemką. Właśnie okazało się, że do grafiku letnich imprez dołączy kolejna firma – Ubisoft powróci z Ubisoft Forward już 10 czerwca.

Czego możemy się spodziewać? Przede wszystkim konkretów dotyczących Star Wars Outlaws, które nie tak dawno temu przeszło klasyfikację wiekową w Korei Południowej. Nie ma wciąż konkretnej daty premiery, ale gra ma ukazać się jeszcze w tym roku na pecetach i konsolach obecnej generacji. Sądząc po ostatnich gameplayach, całość wydaje się bliska ukończenia.

Kolejnym tytułem Ubisoftu, o którym najprawdopodobniej usłyszymy więcej na czerwcowym Forwardzie, jest Assassin’s Creed Red, czyli zbliżająca się wielkimi krokami „duża” odsłona tej serii, której premiera nastąpi najpóźniej na początku przyszłego roku. Japoński Asasyn ma też posiadać pewne nowoczesne rozwiązania, których próżno szukać w poprzednich częściach.

Możliwe, że Francuzi mają jeszcze jakieś asy w rękawie – do czerwca zostało sporo czasu, więc być może poznamy kolejne projekty będące aktualnie w przygotowaniu.


Czytaj dalej

Redaktor
Samuel Goldman

I have no mouse and I must click.

Profil
Wpisów1095

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze