27.06.2022, 08:30Lektura na 1 minutę
Plotka

Uncharted: Legacy of Thieves Collection na PC dopiero w grudniu?

Ptaszki ćwierkają, że w Legacy of Thieves Collection na PC zagramy dopiero po świętach.

Pecetowa premiera Uncharted: Legacy of Thieves Collection to wciąż ogromna tajemnica, choć być może jesteśmy coraz bliżej jej poznania. Tytuł zadebiutował na konsolach PS5 28 stycznia. Nieco później, bo w kwietniu, pojawiły się plotki o rzekomej premierze na PC, która miała nadejść 20 czerwca. Cóż, w tym momencie wiemy, że nic z tego. Następnie wszyscy myśleliśmy, że gra ukaże się 15 lipca. I wiecie co? Chyba jednak też nie.

Oczywiście SteamDB nie jest miejscem, któremu można bezgranicznie ufać, jednak warto zauważyć, że coś tam się właśnie dzieje. Wcześniejsza data, czyli 15 lipca, została w weekend przełożona na 19 października. Zaledwie dzień później ktoś uznał, że to wciąż za mało czasu, wobec czego premiera na SteamDB ponownie została przełożona, tym razem na 30 grudnia.

Oficjalna data ukazania się Kolekcji Dziedzictwa Złodziei na PC wciąż pozostaje nieznana, w tym również na samym Steamie, gdzie na publicznej karcie widnieje po prostu rok 2022. Wygląda więc na to, że zanim zagramy na pecetach, spokojnie będziemy mogli obejrzeć film „Uncharted” na HBO Max.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów423

Obserwujących5
Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
10
Platformy
PS5, PC
Gatunek
-
Producent
-
Uncharted: Kolekcja Dziedzictwo Złodziei

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane