1
20.06.2022, 09:00Lektura na 2 minuty
Wideo

„Uncharted”: Prawdopodobnie poznaliśmy datę premiery na HBO Max

Filmowe „Uncharted” z Tomem Hollandem w roli Nathana Drake'a ma pojawić się w ofercie platformy Netflix w USA już 15 lipca. W Polsce prawdopodobnie w podobnym terminie trafi na HBO Max.


Jakub „rajmund” Gańko

Sony ma bardzo ambitne plany rozbudowy swoich najpopularniejszych marek z PlayStation o filmy i seriale. Wkrótce mamy zobaczyć seriale na podstawie The Last of Us oraz Twisted Metal, w późniejszym czasie także Horizona i God of War, a ponadto powstają filmy Gran Turismo i Ghost of Tsushima (i jeszcze cztery projekty, o których nic nie wiemy). Japończycy z pewnością nie brnęliby w takie produkcje, gdyby nie przynosiły one pieniędzy. A jak pokazał filmowy „Uncharted”, jest zgoła inaczej: film Rubena Fleischera zarobił ponad 400 mln dolarów (przy budżecie 120 mln).

Nasz redakcyjny Eugeniusz Siekiera wystawił mu w swojej recenzji co prawda tylko 4+/10, ale jeśli szkoda wam było wydawać pieniądze na bilet do kina, wkrótce pojawi się inna opcja. Jak donosi serwis What's on Netflix, „Uncharted” trafi bowiem na Netfliksa w USA już 15 lipca. Zwrot akcji jest taki, że w Polsce Sony ma podpisaną umowę z HBO Max, więc to na tej platformie obejrzymy Toma Hollanda w roli Nathana Drake'a – przedstawiciele serwisu zapowiadali tę premierę obok „Morbiusa” czy „Venoma 2” już przy wchodzeniu na nasz rynek. Prawdopodobnie możemy się jej spodziewać w zbliżonym, o ile nie tym samym terminie.

„Uncharted” w reżyserii Rubena Fleischera trafił na ekrany polskich kin 18 lutego. Obok Toma Hollanda w roli głównego poszukiwacza przygód mogliśmy oglądać m.in. Marka Wahlberga jako Sully'ego oraz Sophię Ali jako Chloe Frazer. W serwisie Rotten Tomatoes film może się pochwalić ocenami na poziomie 40% od krytyków i 90% od widzów.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów807

Obserwujących5
Brak okładki
Uncharted (PS4)
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
9.3
Platformy
PS4
Gatunek
akcja
Producent
Naughty Dog
Uncharted (PS4)

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane