2
8.05.2022, 10:45Lektura na 2 minuty
Wideo

Serial „The Last of Us”: Wyciekły nagrania zdradzające nieco więcej o fabule?

Na Twitterze pojawiły się kolejne materiały z planu nadchodzącej adaptacji telewizyjnej The Last of Us, które zdają się potwierdzać, że widzowie zobaczą kilka historii inspirowanych grą.


Michał „Perzi” Perzanowski

Na nagraniu poniżej możemy zobaczyć przemieszczające się ulicami miasta wojsko. Podczas przejazdu ciężarówek z pobliskich budynków wystrzeliwane są czerwone flary, a także słychać i widać wystrzały. Tworzący statyści tworzą na ulicach tłum i z tego, co można zrozumieć, wykrzykują hasła „Freedom!” i „F**k FEDRA!”. Plan zdjęciowy został udokumentowany w centrum kanadyjskiego Calgary.

Opublikowany materiał filmowy sugeruje, że scena będzie przedstawiać Strefę Kwarantanny przed wydarzeniami z The Last of Us, mniej więcej w czasie, gdy Łowcy (grupa wrogo nastawionych ocalałych) obalili FEDRĘ i przejęli kontrolę nad strefą. Należy pamiętać, że to jedynie teoria internautów.

Na innym klipie, który wyciekł z planu, widać również Bellę Ramsey jako Ellie, która przeciska się przez małą szczelinę, a następnie okrąża ją i otwiera drzwi, przez które może przejść Joel (w tej roli Pedro Pascal). Wygląda to dokładnie tak samo, jak scena z oryginału, co możecie zobaczyć poniżej.

Na koniec profil TheLastOfUsTV na Twitterze udostępnił również fragment wypowiedzi Jeffery'ego Pierce'a na temat jego nowej postaci, Perry'ego.


Perry jest zupełnie nową postacią i stanowi część zupełnie nowego oddziału, który ma ogromne znaczenie dla rzeczy, które wydarzyły się w grze. I to jest ekscytujące, bo ujawni rzeczy, które są związane z grą, a ty będziesz się zastanawiał: „O cholera! To wszystko ma teraz jeszcze więcej sensu!”


Wciąż nie znamy dokładnej daty premiery serialu „The Last of Us”, ale HBO ujawniło, że prawdopodobnie ukaże się on w 2023 roku. Zdjęć i filmów z planu jest już na tyle dużo, że można je zestawić z cutscenką i fragmentem rozgrywki.


Czytaj dalej

Redaktor
Michał „Perzi” Perzanowski

Piłkarski męczennik kibicujący Manchesterowi United i Wiśle Kraków. Na szczęście gry działają kojąco, prawda? Lubię strategie i przygodówki. Cierpię na syndrom jeszcze jednej tury. Sprzęt nie gra roli (That's what HE said).

Profil
Wpisów309

Obserwujących3
The Last of Us
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
1.7
Platformy
ps3
Gatunek
akcja
Producent
Naughty Dog
The Last of Us

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze