23.05.2022, 14:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Twisted Metal: Gwiazda serii „Krzyk” dołączyła do obsady serialu

Serialowa ekranizacja gry Twisted Metal doczekała się kolejnej gwiazdy z obsadzie. Neve Campbell wcieli się w postać Raven.


Jakub „rajmund” Gańko

Serialowa adaptacja zwariowanych wyścigów Twisted Metal wciąż wydaje się czymś kuriozalnym w filmowo-serialowym portfolio Sony na najbliższe lata, ale najwyraźniej prace nad nią wciąż posuwają się do przodu. Wiemy już, że pojawi się w niej Anthony Mackie, a także Stephanie Beatriz (detektyw Rosa Diaz z „Brooklyn 9-9”) oraz Thomas Haden Church (Sandman ze „Spider-Mana 3”). Teraz do obsady dołączyła Neve Campbell.

48-letnia Kanadyjka zasłynęła przede wszystkim jako Sidney Prescott ze wszystkich odsłon popularnej serii horrorów „Krzyk” (włączając w to tegoroczną część). Wystąpiła także w piątym sezonie „House of Cards” oraz „Szkole czarownic” z 1996 roku. W serialowej adaptacji Twisted Metal wcieli się w Raven.

Postać Raven, wprowadzona w Twisted Metal: Black z 2001 roku, często uznawana jest za najbardziej normalną w objazdowym cyrku świrów i psychopatów. To po prostu stroniąca od ludzi gotka, która pragnie zemsty za śmierć najlepszej przyjaciółki. Twórca gry, David Jaffe, przyznał swego czasu, że kobiety łączyło coś więcej niż przyjaźń, lecz później stwierdził, że był to z jego strony tylko żart.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, szatniarz w Lakeview Hotel, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1849

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze