2
15.09.2021, 18:41Lektura na 1 minutę

V Rising: Survival z wampirami w roli głównej [WIDEO]

Mroczna kraina fantasy ma skrywać wiele sekretów.


Rafał „hraboll” Pieczka

Szwedzkie Stunlock Studios przygotowało pierwszy konkretny materiał z autorskiego V Rising. Produkcja skupi się na eksploracji otwartego środowiska, zbieraniu surowców i walce z przeciwnościami losu. Znajdzie się tu miejsce na wartką akcję oraz aspekty związane z budowaniem własnej siedziby. Zaczynamy jako osłabiony wampir, który marzy o przejęciu kontroli nad światem. Choć można bawić się w samotnego krwiopijcę, to gra nabiera rumieńców przy interakcji z innymi graczami (sojusze, zdrady, rywalizacja).


Aby przetrwać jako wampir, musisz zdobyć krew w pobliskich osadach, ukrywać się przed palącym słońcem i unikać wchodzenia na pola czosnku. Zbuduj swój zamek i zaproś żądnych krwi przyjaciół, odkrywając gotycki otwarty świat. Plądruj wioski, pokonaj bandytów i wędruj na terytoria nadprzyrodzonych bestii. Atakuj zamki innych graczy lub zostań dyplomatą w grze krwi, władzy i zdrady.


Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeszcze w tym roku zagramy w betę V Rising (PC). TUTAJ ruszyły stosowne zapisy.

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze