7.12.2023, 12:45Lektura na 1 minutę
Wideo

Vampire Survivors: Awaryjne spotkanie z Among Us na zwiastunie

Najnowszy dodatek do Vampire Survivors doda do produkcji kilka znajomych postaci z Among Us.


Krzysztof „Gwint” Jackowski

Vampire Survivors w zeszłym roku wzięło graczy z zaskoczenia i szturmem podbiło topkę bestsellerów Steama. Jednak sama rozgrywka nie będzie bronić się w nieskończoność. Trzeba produkcję usprawniać i wzbogacać o nową zawartość. Pierwsze z nich dostaliśmy całkiem niedawno. Przy drugim stażysta, który zaproponował swoim przełożonym ten pomysł, musiał dostać jakiś awans w studiu. Dlaczego? Ponieważ najnowszy dodatek do Vampire Survivors wyśle nas… w kosmos razem z operatorami z Among Us.

Zapowiedź została okraszona efektownym zwiastunem, na którym możemy zobaczyć zetknięcie się bohaterów Vampire Survivors z uwielbianymi przez miliony specjalistami od naprawiania, psucia i zabijania siebie nawzajem. Pod koniec trailera widać także krótki urywek z rozgrywki nowymi postaciami, których mimo wszystko jest dość niewiele. DLC o podtytule Emergency Meeting zadebiutuje 18 grudnia na PC i Xboksy One oraz Series X/S. Co ze Switchem i innymi platformami mobilnymi? Twórcy tutaj biją się w pierś i przepraszają za opóźnienia. Obiecują jednak, że najnowszy dodatek zadebiutuje również na tych urządzeniach, ale dopiero w późniejszym okresie.


Czytaj dalej

Redaktor
Krzysztof „Gwint” Jackowski

Beznadziejnie zakochany w Dead Space i BioShocku. W gry wideo gram, odkąd byłem mało rozgarniętym bobasem, i planuję robić to do końca. Wydałem 460 złotych na Diablo IV i do teraz tego żałuję. Jak ktoś chce zagrać w jakiegoś multika na Xboksie, to ja bardzo chętnie.

Profil
Wpisów372

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze