10.12.2022, 13:50Lektura na 1 minutę

Vampire Survivors za darmo na telefony. Teraz wciągnie także w autobusie i pociągu

Twórca udostępnił Vampire Survivors na iOS-a oraz Androida.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Kto nie lubi darmówek. Po przegląd najlepszych darmowych gier i weekendów na nadchodzący tydzień zapraszam do linka pod tym zdaniem, a tymczasem przychodzę z nowymi wieściami: Vampire Survivors, niepozorne indie nazwane przez Smugglera „być może najbardziej wciągającą grą 2022”, otrzymało właśnie znikąd port na smartfony.

Vampire Survivors na urządzenia mobilne można pobrać zarówno na iOS-a, jak i Androida. To pełny port – żadnych haczyków. 

A czym jest Vampire Survivors? Ciężko odpowiedzieć, z uwagi na co zachęcam do lektury wyżej wymienionej recenzji Smugglera. Ale spróbuję z grubsza opisać ten fenomen: to dwuwymiarowa gra, w której trzeba przetrwać jak najdłużej bez poniesienia śmierci z ręki hord przeciwników. I pisząc hordy, naprawdę mam na myśli nieludzkie tłumy, wyświetlane na naszym ekranie bezproblemowo dzięki mocno umownej grafice. Uczymy się z nimi walczyć, ulepszając się bez końca – trochę jak w... cookie clickerze. A przy tym nie możemy przestać grać. Zachęceni?


Czytaj dalej

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów1004

Obserwujących8

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze