1
31.03.2022, 13:30Lektura na 2 minuty
Wideo

Vampire: The Masquerade - Bloodhunt: Battle royale wychodzi z wczesnego dostępu

Battle royale osadzone w uniwersum "Wampira: Maskarady" już w kwietniu opuści wczesny dostęp.


Jakub „rajmund” Gańko

Gdy w zeszłym roku ogłoszono zapisy do wersji alfa Bloodhunta, bynajmniej nie otarły one krwawych łez po poważnym opóźnieniu premiery Vampire: The Masquerade - Bloodlines 2. Choć tytuł studia Sharkmob raczej nie jest przeznaczony dla każdego fana papierowych systemów RPG, to może jednak zainteresować miłośników rozgrywek battle royale. Twórcy ogłosili, że 27 kwietnia gra wyjdzie z wczesnego dostępu i nastąpi jej oficjalna premiera na pecetach oraz PS5.


Po sukcesie tytułu we Wczesnym Dostępie, Sharkmob wziął sobie do serca uwagi od graczy i nie możemy się doczekać, aby pokazać społeczności jak bardzo rozwinęła się nasza gra. Cieszymy się też, że będziemy mogli wprowadzić do niej nowych odbiorców na platformie PlayStation 5.


David Sirland, producent Bloodhunta

Z tej okazji udostępniono nowy trailer:

Jeśli będziecie chcieli powalczyć z innymi wampirami na ulicach czeskiej Pragi (wymarzone miejsce na takie zabawy, tak na marginesie), to przypominam, że gra będzie dystrybuowana w modelu free-to-play, więc będzie można ją bezpłatnie przetestować we własnym zakresie. Posiadacze PS5 będą w dodatkowo uprzywilejowanej pozycji, ponieważ twórcy obiecują wsparcie funkcji DualSense'a, a także dźwięku Tempest 3D. Ponadto gracze z obozu Sony będą mogli zmierzyć się z pecetowymi dzięki funkcji crossplayu.

Więcej informacji znajdziecie na Steamie oraz w PS Store.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów798

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze