5.04.2024, 13:00Lektura na 1 minutę
Galeria

Witchfire: Ogromna aktualizacja ponownie opóźniona. Znamy szczegóły

The Astronauts opublikowało szczegóły na temat tzw. aktualizacji GGU, której data premiery została po raz kolejny przesunięta.


Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Od dawna zapowiadana aktualizacja do Witchfire’a, która miała trafić do gry dzisiaj, została po raz kolejny przełożona – twórcy twierdzą, że update zadebiutuje już we wtorek, 9 kwietnia. The Astronauts opublikowało szczegółowe informacje na temat ww. patcha i poinformowało, że ten – będąc na ostatniej prostej – wymaga kilku szlifów dotyczących balansu rozgrywki.  

Przeprojektowane Calamities, lochy, sprzedający lekarstwa i sprzęt Kolekcjoner, zmiany w interfejsie użytkownika, punkty orientacyjne oraz system klas postaci to tylko część nowości, jakie wkrótce zawitają do polskiego shootera. Sami przyznacie, że lista jest naprawdę długa – koniecznie zapoznajcie się z pełną listą zmian.

6
zdjęć

Witchfire jest chwalone m.in. za satysfakcjonujący gunplay, szeroki wachlarz broni, rewelacyjnie zaprojektowanych przeciwników i klimatyczną oprawę. Zapoznajcie się z wrażeniami z gry we wczesnym dostępie, którymi na łamach cdaction.pl podzielił się Eugeniusz Siekiera.


Czytaj dalej

Redaktor
Czarek „CZARY_MARY" Marczewski

Posiadam Game & Watcha z The Legend of Zelda. Bardzo dobrze pokazuje godzinę. Polecam: 10/10 i znak jakości. Konsolę nabyłem drogą kupna. Nie jest to materiał sponsorowany.

Profil
Wpisów263

Obserwujących2
Brak okładki
Witchfire
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
0
Platformy
-
Gatunek
FPS
Producent
The Astronauts
Witchfire

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze