2
25.01.2023, 13:00Lektura na 1 minutę
Wideo

Wo Long: Fallen Dynasty – Obejrzyj intro i poczuj się, jakbyś już włączał grę

Team Ninja udostępniło filmik wprowadzający z ich najnowszej produkcji, Wo Long: Fallen Dynasty.


Patryk „Delighter” Żelazny

W najnowszym materiale wideo o Wo Long: Fallen Dynasty, dotyczącym bezpośrednio walki, zobaczyliśmy, jak wygląda potyczka z bossem. Następnym razem jednak developerzy postanowili uraczyć nas czymś nieco innym, więc poznaliśmy trochę szczegółów dotyczących fabuły – trzeba przyznać, że była to miła odmiana. A jeszcze w międzyczasie mogliście przeczytać wrażenia z rozgrywki, jakie spisał dla was Otton. Spoilerować nie będę, ale napiszę, że gra przypominała mu Sekiro.

Skoro niektórzy mieli już to szczęście i zagrali, to z pewnością sami nie możecie się doczekać, aż odpalicie grę Team Ninja na swoim sprzęcie. Co prawda do premiery jeszcze trochę zostało, ale za to już dziś udostępniono nam otwierającą cutscenkę, którą możecie obejrzeć na YouTubie.

Chyba nie muszę wam pisać, żebyście nie spodziewali się nie wiadomo czego, ale w dalszym ciągu dobrze odpocząć od walki. Przejadła mi się, choć jeszcze nie było premiery.

A skoro o tym mowa, to przypominam, że Wo Long: Fallen Dynasty ukaże się 3 marca i będziemy mogli zagrać na PC, PS4, PS5, Xboksie One oraz Xboksach Series X/S, a jeśli jesteście subskrybentami Game Passa, to odpalicie ją już od dnia premiery.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów965

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane