1
9.02.2024, 16:45Lektura na 2 minuty

World of Tanks Modern Armor: Wielkie świętowanie 10. urodzin gry

Z okazji 10. urodzin World of Tanks Modern Armor twórcy ze studia Wargaming przygotowali dla nas kilka niespodzianek.


Adam Kołodziejczyk

Już 10 lat minęło od momentu premiery World of Tanks Modern Armor. Gra zadebiutowała po raz pierwszy w 2014 roku na konsolach Xbox 360. Tak okrągła rocznica premiery tytułu zasługuje na prawdziwie szampańskie świętowanie i takowe oferują nam twórcy produkcji ze studia Wargaming.

Uroczystości wystartowały 6 lutego i będą trwać przez cały rok. W grze pojawiły się już nowe skrzynie wojenne, a gracze mogą wziąć teraz udział w operacji specjalnej Anniversary: Big X Community Op. Można dzięki niej zdobyć dwa darmowe czołgi, dokładnie Lago M38 oraz T-34-88. W tym miesiącu w Modern Armor pojawią się także nowe możliwe do ulepszania pojazdy, m.in. niemieckie lekkie czołgi oraz niszczyciele czołgów.

Z okazji rocznicy CEO Wargaming, Victor Kislyi, podziękował graczom za dotychczasowe lata, jakie spędzili z tytułem.


Chciałbym z całego serca podziękować wszystkim graczom z całego świata, którzy cieszyli się naszą grą i przyczynili się do jej rozwoju, a specjalne wyrazy uznania kieruję do naszego studia w Chicago, którego zaangażowanie umożliwiło tę trwającą dekadę podróż. Stojąc u progu kolejnych 10 lat, bądźcie pewni, że przygotowujemy się na jeszcze większe przygody.


Twórcy w ramach 10. urodzin produkcji stworzyli również podsumowanie statystyk z dekady istnienia gry. Ponad 25 milionów graczy w ciągu tych 10 lat stoczyło aż 237 milionów bitew, podczas których trafili oni przeciwników 39 miliardów razy, pudłując przy 28 miliardach oddanych strzałów. W sumie w Modern Armor pojawiło się też ponad tysiąc czołgów i 722 komandorów.

Warto również dodać, że powstała także strona dedykowana świętowaniu, dzięki której możecie śledzić swoje postępy związane z wydarzeniem i dzielić się nimi ze znajomymi.


Czytaj dalej

Redaktor
Adam Kołodziejczyk

Za dzieciaka miłość do świata gier zaszczepiły we mnie erpegi (głównie pierwsze Baldury, Fallouty i Gothiki). Dziś mogę śmiało powiedzieć, że choć wciąż jest to mój ulubiony gatunek, to potrafię znaleźć coś dla siebie w niemalże każdym typie rozgrywki. Poza tym uwielbiam wciągać w medium gier osoby, które zupełnie go nie znają.

Profil
Wpisów180

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze