4
4.10.2023, 10:00Lektura na 3 minuty

World of Warships łączy siły z Heroes of Might and Magic III

Wargaming właśnie ogłosił, że jego World of Warships czeka zupełnie niespodziewany crossover z kultowymi Heroesami III.

Umówmy się: World of Warships to raczej nie jest pierwsza gra, którą skojarzyłbym z Heroes of Might and Magic III. Z drugiej strony dzieło Wargamingu łączyło już siły nawet z Michałem Milowiczem, więc chyba nic nie powinno mnie już dziwić. Tym razem do popularnej gry morskiej zmierza 6 bohaterów z kultowych Heroesów III, którzy będą dostępni jako dowódcy okrętów. Do tego dojdzie nowa, wyjątkowa mapa oraz pamiątkowa flaga. Wszystko za sprawą aktualizacji, której premierę zaplanowano na 18 października. Uczestnicy tegorocznego PGA będą mogli wypróbować nową zawartość przedpremierowo już w ten weekend..


Bohaterowie Heroes III w World of Warships

Prawdopodobnie najbardziej rozpoznawalna postać, która trafi w nowej aktualizacji do World of Warships, to Katarzyna Ironfist. Żona króla Rolanda została wysłana na szkolenie na niemieckich okrętach, z kolei nekromanta Sandro poprowadzi do bitwy jednostki amerykańskie. Oboje bohaterowie zostali zdubbingowani przez oryginalnych aktorów znanych z Heroes of Might and Magic III.

Bohaterowie Heroes of Might and Magic III w World of Warships

Pozostałe postaci, które zostaną dodane do World of Warships, to elfia łowczyni Mephala (obejmie rolę specjalistki brytyjskiej floty), dżin Solmyr (będzie poszukiwał zwycięstwa pod japońską banderą), demon Nymus (przywódca radzieckich jednostek) oraz wyszkolony we francuskiej sztuce wojennej Gunnar. Wszyscy bohaterowie będą mieli własne ścieżki dialogowe oraz 10 punktów umiejętności do wykorzystania w trakcie morskich potyczek.


Heroes III na nowej mapie w World of Warships

To jednak nie koniec atrakcji. Do dzieła Wargamingu trafi także proceduralnie generowana mapa, którą można odnaleźć w zbrojowni. Jak nietrudno się domyślić, jej bezpośrednią inspiracją byli kultowi Heroesi III i usłyszymy na niej oryginalną ścieżkę dźwiękową z tego tytułu. Pojawi się także nowa waluta (kryształy), która będzie służyła do odkrywania ukrytych sekcji mapy. Wraz z postępami będziemy zyskiwać dostęp do nowych dowódców oraz zasobów, takich jak kredyty, punkty doświadczenia, darmowy dostęp do konta premium itp.

Wargaming przygotował również z okazji tej współpracy nową paczkę DLC. Od 18 października do 8 listopada gracze będą mogli kupić o 50% taniej zestaw zawierający ikonicznego dowódcę Sandro razem z trzema dniami konta premium oraz szeregiem bonusów, tymczasowych kamuflaży i kredytów. Ponadto w jej skład wchodzi kopia gry Heroes of Might and Magic III HD Edition.

Cała zawartość w ramach współpracy Heroes of Might and Magic III będzie dostępna w World of Warships od 19 października do 9 listopada.


CD-Action: Wydanie specjalne poświęcone Heroes of Might and Magic

Dodatkowe szczegóły akcji znajdziecie w numerze specjalnym CD-Action poświęconym serii Heroes of Might and Magic. Dodajemy do niego także specjalny kod, który daje dostęp do 2 mln kredytów, 200 dublonów, 7 dni konta premium oraz całej szóstki nowych kapitanów z Heroesów III (kod będzie ważny od 20 października wyłącznie dla nowych użytkowników).

CD-Action Heroes III

Więcej informacji na temat tego wydania znajdziecie TUTAJ.


Czytaj dalej

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów1702

Obserwujących9

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze