1
13.07.2022, 19:08Lektura na 1 minutę

Zaczynamy streamy z Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action

Po pierwszych rozgrywkach w ramach Prologu do Pucharu Polski w Heroes III zaczyna się kolejna faza. I zaczynają się streamy z komentarzem na kanale H3.GG!

Po długiej przerwie od transmisji na kanałach H3.GG ogłaszamy wielki powrót! Dzisiaj zapraszamy na stream meczu z komentarzem w ramach fazy 1/32 Turnieju Blitz (Puchar Polski by CD-Action: Prolog).

Dziś zmierzą się ze sobą "Ziemian" oraz "Wnukos". Jak zawodnicy poradzą sobie z presją czasu, jaką gwarantuje formuła blitz? Zobaczcie sami! Za mikrofonem: Niechcic, OrzechMC oraz kesZu. Zapraszamy także do subskrypcji kanału H3.GG na YouTubie oraz Twitchu. I przypominamy o

O kolejnych komentowanych meczach będziemy informowali na bieżąco. Tymczasem przypominamy o tym, o jakie nagrody walczą zawodnicy w Prologu do Pucharu Polski w Heroes III by CD-Action. A co będzie się działo dalej?

Puchar Polski w Heroes III by CD-Action plan daty
Puchar Polski w Heroes III by CD-Action - roadmapa

Przypominamy też, że w CD-Action 4/2022 możecie przeczytać rozbudowany poradnik o tym, jak zacząć grać w Heroes III po sieci.

Redaktor
Barnaba „b-side” Siegel

W CDA od czerwca 2021, jestem szefem działów recenzji i publicystyki. O gierkach piszę od 2002 roku: gazetka szkolna, fansite'y, Play, Komputer Świat Gry, Gamezilla, Gamikaze, Rzeczpospolita, Gazeta.pl, Pixel, gry.wp.pl. Byłem redaktorem naczelnym Polygamii. Poza grami pielęgnuję kolekcję kilku tysięcy CD, winyli i kaset, piszę recenzje do magazynu Jazz Forum i prowadzę muzycznego peja The Seventies.

Profil
Wpisów68

Obserwujących14

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane