234
9.12.2016, 08:19Lektura na 6 minut

Zawartość CD-Action 01/2017

U was za oknem grudzień, a u nas w redakcji już rok 2017. CDA 01/2017 pojawi się w sprzedaży 13.12 (wtorek). Nie dość, że dajemy 3 pełne wersje (Phantaruk PL, Men of War: Oddział szturmowy PL, The Way PL) i sporo kodów bonusowych (World of Tanks, World od Warships, Survarium, Othertees.com, G Data Total Protection), to jeszcze do tego dwustronny plakat 82 x 59 cm (z filmu „Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie” oraz z gry Mass Effect: Andromeda). A wszystko za standardowe 15,99 zł.

A co w środku? Zaczynamy od przeglądu 27 przyszłorocznych gier, w których widzimy potencjalne hity, uzupełnionego o minifelietony z prywatnymi oczekiwaniami ekipy redakcyjnej. Wśród beta-testów warto zwrócić uwagę na For Honor – Papkin pojechał na specjalny pokaz dla prasy, by do woli namachać się bastardem, kataną oraz toporem.

W dziale recenzji świąteczny dostatek – ponad 30 gier (nie licząc mobilek), w tym Watch Dogs 2, Dishonored 2, The Last Guardian, Final Fantasy XV, Football Manager 2017, Tyranny, Farming Simulator 17, Shadow Tactics: Blades of the Shogun i Pokémon Sun/Moon. Perełką jest Laura – nowa gra na... ośmiobitowe Atari (lub jego emulator). Pełen spis recenzowanych gier znajdziecie na kolejnej podstronie.

W Publicystyce takoż sporo łakoci. „Wychodząc z cienia” to tekst o cieszącej się na świecie szacunkiem polskiej firmie QLOC, która świadczy pierwszoligowym producentom gier przeróżne usługi – testuje, tłumaczy i portuje gry, a nawet je współtworzy (Ultra Street Fighter IV!). Przeczytajcie koniecznie. „Klient w internecie jest nielojalny” to z kolei wywiad z Michałem Gembickim, szefem CDP.pl. W „I po Bollu!” przybliżamy sylwetkę naszego ukochanego reżysera Uwe Bolla, który przed niedawnym przejściem na emeryturę plugawił nędznymi ekranizacjami znane gry, a krytyków filmowych wyzywał na pojedynki bokserskie. W „15 latach konsol Microsoftu” gem wspomina pierwszego Xboksa. Smuggler natomiast zabierze was w podróż w czasie (odleglejszą, niż myślicie) w poszukiwaniu pierwszego komputera osobistego („Szymon mówi »szukaj«”). Papkin w swym felietonie wyzłośliwia się na temat... No dobra, felieton nosi tytuł „Łotr jeden!” – domyślcie się, o kim jest. A na koniec jak zawsze Szpile.

Będą też stałe rubryki, czyli Action Redaction i Na Luzie, rzecz jasna.

W dziale technologicznym polecamy przede wszystkim megatest monitorów dla graczy i Trendy, w których Allor przewiduje, co przyniesie nam rok 2017. Poza tym przeczytacie testy PlayStation 4 Pro, NES-a Classic Edition, iPhone’a 7 Plus, głośników, słuchawek, smartwatchy, klawiatury oraz myszek gamingowych.

Na płytę DVD wrzuciliśmy pełne wersje gier (przypomnijmy: Phantaruk PL [Steam], Men of War: Oddział szturmowy PL [DRM free], The Way PL [Steam]), dema, mody (do Civilization VI), bonusy i masę innego dobra.

Zainteresowanym przypominamy: wtorek, 13.12.2016, 15,99 zł.

Do zobaczenia!

 

Plakaty 82 x 59 cm dołączone do numeru (kliknij, żeby powiększyć)

 

 

 

Kod bonusowy do Survarium o wartości ponad 60 złotych!

Mamy dla was Bandit Equipment Set – zestaw wyposażenia premium składający się z kurtki Bandit’s Jacket (level 2), spodni Bandit’s Pants (level 2) oraz pistoletu maszynowego UZI „Hurricane” (level 2). Jako zestaw dają dodatkowe 20% do zdobywanej reputacji na czarnym rynku oraz 25% do zarabianego srebra. Ponadto dostaniecie patriotyczną „naszywkę” na rękaw w postaci polskiej flagi. Uwaga! Kod ważny jest tylko do końca stycznia 2017 r.

 

Kody do World of Warships oraz World of Tanks o łącznej wartości ok. 70 zł!

Ahoj, kapitanowie! Czołem, dowódcy! Mamy dla was kod bonusowy do World of Warships oraz zaproszeniowy do World of Tanks. Ten pierwszy daje Smitha (unikatowy, tj. niedostępny zwykle w sklepie premium amerykański niszczyciel premium poziomu II), jedno miejsce w porcie i 180 flag sygnałowych – po 10 z każdego rodzaju. Łączna wartość pakietu to ponad 44 złote.

Kod do World of Tanks natomiast jest zaproszeniowy, tj. ważny tylko przy zakładaniu nowego konta. Daje T-127 – radziecki czołg lekki premium III poziomu wraz z załogą z wyszkoloną w pełni bazową biegłością i dodatkowo atutem „Szósty zmysł” u dowódcy. Ponadto w pakiecie znajduje się jedno miejsce garażowe oraz jeden dzień konta premium. Wartość prezentów – ponad 25 złotych. Uwaga! Ważność kodów upływa 13.03.2017 r.

 

Kod rabatowy na Othertees.com

Kod daje 10 zł zniżki na ubrania (z wyłączeniem bielizny) w sklepie Othertees.com oferującym m.in. koszulki gamingowe.

 

Kod na 90-dniową pełną wersję pakietu G Data Total Protection


Czytaj dalej

Redaktor
Daniel „CormaC” Bartosik

Gram od ponad 30 lat (zaczynałem na Atari 130 XE, które wciąż mam na biurku), najchętniej sięgam po produkcje z silnym pierwiastkiem akcji, a najbardziej cenię te, które wciągają opowieściami i szarpią za emocje. W wolnych chwilach uprawiam na gitarze metal, czytam, oglądam (za) dużo seriali i odpędzam kijem Football Managery, w których topiłem kiedyś mnóstwo godzin.

Profil
Wpisów1222

Obserwujących19

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze