13.05.2024, 14:19Lektura na 1 minutę
Plotka

ZeniMax Media zastrzegło kod do Dooma jako znak towarowy

Czyżbyśmy niedługo otrzymali pierwszą zapowiedź?


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Wielkimi krokami zbliża się Xbox Games Showcase, na którym swoje projekty zaprezentują nowe nabytki Microsoftu, w tym Bethesda oraz Activision Blizzard. Nie zabraknie również zewnętrznych partnerów, takich jak GSC Game World z nadchodzącym Stalkerem 2

ZeniMax Media (którą Microsoft zakupił w 2020 roku), czyli spółka będąca właścicielem m.in. Bethesdy oraz id Software zastrzegła znak towarowy o specyficznej nazwie „IDKFA”. Jest to kod, który użyty w Doomie przyznaje nam m.in. wszystkie bronie, pełne magazynki amunicji i komplet kluczy. 

Istnieją bardzo małe szanse na to, że podczas nadchodzącego pokazu dowiemy się czegokolwiek więcej w tym temacie, ale potwierdzenia tych plotek możemy doszukiwać się również w raporcie Toma Warrena z The Verge, który w akapicie kończącym tekst podkreślił, że Microsoft postawi na zapowiedzi nowych projektów, w tym właśnie kolejnego Dooma. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90.

Profil
Wpisów479

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze