Forza Horizon 3: Pół godziny jazdy po australijskich bezdrożach [WIDEO]
Czytaj dalej
-
1Przed chwiląNewsySteam Machine za ponad 4000 zł to dopiero początek. Analitycy wróżą, że PlayStation 6 i nowy Xbox mogą wcale nie być tańsze
-
Przed chwiląNewsyAkcjonariusze domagają się odejścia szefa spółki-matki FromSoftware. Powód? Niewystarczające wykorzystanie sukcesu Elden Ringa
-
1035 minut temuNewsyGTA 6 i sklepy w grze za paywallem? Rockstar uaktualnił szczegóły dotyczące wydania Ultimate
-
Godzinę temuNewsyTHQ Nordic Showcase 2026 z konkretną datą. Czy to już pora na zapowiedź Gothica 2 Remake?
Bezdroża dniem i nocą.
Davy, weź no popraw tytuł, bo „ł” ci uciekło :v
Premiera coraz bliżej, a mnie wciąż nie stać na nową kartę:c
@artixerix: Może mu o pola chodziło. Taki dowcip czy coś… XD
Szkoda tylko że to ex windows store co wiąże się z ceną 240 zł na pc dużo ale jakoś jeszcze z bólem da się to przełknąć ale cena dlc to już kosmos 400zł za „pełną edycję” (która nawet nie będzie zawierała wszystkich dlc tylko część) to już jest żart. Przynajmniej ma obsługiwać kierownice w przeciwieństwie do apex.
@MrMleczko|Skąd te informacje o cenach ?
@UpiornyOrszak ze strony microsoftu |https:www.microsoft.com/pl-pl/store/p/forza-horizon-3-edycja-ultimate/bpsnd9ttldmwok nie 400 a 360 ale to i tak niezłe jaja
myślę, że w grze wyścigowej w której na starcie będziemy mieli dostępne ok. 350 samochodów z możliwością tuningu zarówno mechanicznego jak i optycznego i ogromny świat, można przeboleć taką cenę. DLCki w tym wypadku są tylko dodatkiem, podkreślam dodatkiem, a nie integralną częścią wyciętą z gry. 🙂
Halo, czy ja źle widzę, czy wyścigi wybiera się z jakiegoś menu ?
Aha, no to po co silić się na tworzenie dróg asfaltowych (i inwestowanie w nie miliony) skoro gra Microsoftu pokazuję iż z taką samą prędkością i wygodą można jeździć nie tylko po polach i wertepach ale również i po wodzie…
Zero poczucia prędkości, a auto sprawia wrażenie jakby było kartonem na kółkach, a nie samochodem. Do tego brak większych drgań podczas jechania po wybojach wygląda po prostu słabo. I nie komentuje gry ogólnie, tylko pod tym 1 względem, bo do otwartego świata czy ilosci samochodów nie mam nic do zarzucenia, ale nie wiem czy odczuwałbym jakąkolwiek radość z samej jazdy. Słabo to wygląda.
Nie wiem czego tu się czepiać…Widać że kompetentnie zrobiona ścigałka.Model jazdy jest jak widać dobry,fajny teren akcji gry, masa autek…Dla mnie bomba 😀