Czytaj dalej
-
Przed chwiląNewsyBungie uspokaja fanów i twierdzi, że nie powinni obwiniać się za zamknięcie Destiny 2. „Zrobiliście dla tej gry więcej, niż mogliśmy sobie wymarzyć”
-
Przed chwiląNewsyNowe spojrzenie na głównego bohatera „Cyberpunk: Edgerunners 2”. CD Projekt Red zaprasza na prezentację
-
5Przed chwiląNewsyPudełkowe GTA 6 nie będzie miało w środku płyty. Analitycy twierdzą, że nie wpłynie to na sprzedaż
-
78 godzin temuNewsyZnamy polską cenę GTA 6! Właśnie ruszyły preordery
Na rentgen do końca korytarza, gabinet po prawej.
dla mnie juz chyba zbyt brutalne w senie zbyt przypomina mortal kombat
Super sie zapowiada a ja jeszcze nawet w afryke nie zagralem:)
snajper przestał być snajperem tak wynika z tego zwiastuna
O, Hitler! Biorę. 😀
Ciekawe ilu Hitlerów jeszcze spotkamy w tej serii:D
Paskudne wybuchy, a bohater ma nadludzką siłę, niezbyt mi się to podoba.
Ta gra to jakieś banialuki, rozwala szczękę na kawałeczki jednym ciosem, nożem łamie nogę, kładzie minę na środku przejścia w biały dzień a przeciwnik nie zauważa ani jego ani miny ( w jednym momencie widać jak bohater przechodzi jak niemiec idzie w jego stronę). Na początku zrzuca też niemca z pomostu, i że niby zginie spadając z takiej wysokości? Co za głupoty.
Zapowiadało się nawet fajnie, ale niedociągnięcia są i nie da się tego ukryć. Mam nadzieję że przedstawiona została wersja alpha i do premiery poprawię te niedoskonałości. Póki co na początku przyszłego roku wychodzi jeszcze Sniper Ghost Warrior 3 jeśli chodzi o gry snajperskie i to chyba ona bardziej mi przypomina taką grę niż Sniper Elite 4. Zobaczymy jak się sprawa rozwinie bo póki co to SGW3 wydaje się wyglądać lepiej.