Heroes Orchestra zagra niedługo koncert w Warszawie! Nasze ulubione utwory z „hirołsów” wybrzmią na dziedzińcu Zamku Królewskiego

Heroes Orchestra zagra niedługo koncert w Warszawie! Nasze ulubione utwory z „hirołsów” wybrzmią na dziedzińcu Zamku Królewskiego
Ciekawe, czy w takim razie dostaniemy motyw z… Zamku?

Na pewno wielu fanom „hirołsów” doskonale znana jest Heroes Orchestra. To oczywiście nasz polski zespół, który specjalizuje się między innymi w odgrywaniu muzyki właśnie z kultowej serii turówek. Co warto podkreślić, grupa niedawno pomagała w zrealizowaniu ścieżki dźwiękowej do Heroes of Might and Magic: Olden Era. Muzyka, którą słyszycie w grze, jest wykonywana właśnie przez tę polską orkiestrę.

Jeżeli natomiast jesteście fanami muzyki z serii Heroes (a nie uwierzę wam, jeżeli powiecie, że nie), to mamy dla was bardzo interesującą wiadomość. Otóż Heroes Orchestra pojawi się niedługo w Warszawie, by uraczyć nas różnymi utworami z Heroes of Might and Magic 3 i 4. Oczywiście możemy liczyć przede wszystkim na kultową muzykę z zamków z obu produkcji. Do tego pojawią się także uspokajające motywy z mapy przygody i dynamiczne utwory ze starć (pięknie proszę o „Grasslands Theme” z „czwóreczki”). Ponadto organizatorzy wydarzenia mówią też, że Heroes Orchestra będzie mieć dla nas pewną niespodziankę – związaną najprawdopodobniej ze wspomnianą Olden Erą.

Heroes Orchestra powraca na Ogrody Muzyczne z wyjątkowym, dwuczęściowym koncertem symfonicznym inspirowanym światem gier komputerowych. Orkiestra, chór i soliści zaproszą publiczność do pełnego emocji widowiska, wzbogaconego o specjalnie przygotowane wizualizacje wyświetlane na wielkoformatowym ekranie!

Koncert odbędzie się 25 lipca o godzinie 19:00. Całe wydarzenie zostanie zorganizowane na dziedzińcu Zamku Królewskiego. Wszystkie szczegóły i możliwość zakupu biletów znajdziecie na stronie Ogrodów Muzycznych.

Skomentuj