Call of Duty XP 2011: BlizzCon dla fanów CoD-a

Skala Call of Duty XP 2011 będzie jednak nieco mniejsza. Impreza ograniczy się bowiem tylko do jednej produkcji – Call of Duty: Modern Warfare 3 – i będzie mogło w niej wziąć udział „jedynie” około 6 tysięcy osób. Tak mała liczba miejsc tłumaczona jest tym, że dzięki temu organizatorom uda się zadbać o każdego uczestnika. Ponadto ci, którzy nie załapią się na zjazd, będą mogli obserwować to, co się na nim dzieje w relacjach publikowanych w sieci.
W trakcie konwentu na miłośników serii Call of Duty czekać będzie wiele atrakcji. Twórcy mają zaprezentować tryb multiplayer w Modern Warfare 3 oraz „wszystkie funkcje” usługi Elite. Zorganizowany zostanie również turniej w Call of Duty: Black Ops – w puli nagród znajdzie się milion dolarów ufundowanych przez Activision i Microsoft. A to nie wszystko.
Jak mówi Eric Hirshberg, prezes Activision Publishing w rozmowie z serwisem Joystiq:
Skonstruowaliśmy pełną replikę jednej z map multi [Scrapyard], która przybrała formę stadionu do paintballa. Zrekonstruowaliśmy The Pitt, legendarny poziom z Modern Warfare 2, po którym fani mogą się przejść. Będziesz mógł też zjeść w knajpie Eat Town z
.
W planie imprezy są również konferencje prasowe, wykłady twórców i panele dyskusyjne. Wszystko po to, aby „zbliżyć się” do developerów oraz poznać tajniki tworzenia kolejnych odsłon Call of Duty. Hirshberg przyznaje, że w organizacji konwentu pomogą ludzie z Blizzarda, którzy na swoim koncie mają już kilka edycji BlizzConu.
Call of Duty XP 2011 odbędzie się w dniach 2-3 września w Los Angeles. Sprzedaż biletów rozpocznie się 19 lipca. Choć wejściówki nie będą należeć do tanich – jedna kosztować będzie 150 dolarów – nie mamy wątpliwości, iż cały ich zapas wyczerpie się w ciągu kilku… minut (jak to ma miejsce w przypadku BlizzConu). Co ważne, będą one uprawniały do wzięcia udziału w obydwu dniach imprezy.
Dochody ze sprzedaży biletów przeznaczone zostaną na fundację Call of Duty Endowment wspierającą weteranów wojennych wracających do swoich domów. Rejestrując się pod TYM adresem gwarantujecie sobie dostęp do informacji pomagających w kupnie wejściówek.
Niestety na razie nie wiadomo, czy impreza zostanie zorganizowana także w przyszłym roku.
Czytaj dalej
-
Kultowa muzyka z Heroes of Might and Magic. Twórca zdradza...
-
Ubisoft zaostrzy walkę z cheaterami w Rainbow Six Siege X. Szykują...
-
„AI nie rozwiąże problemów tej branży”. Dyrektor wydawniczy Larian Studios krytykuje...
-
48% graczy to kobiety, a gaming mobilny triumfuje nad konsolowym czy pecetowym. Nowy...
24 odpowiedzi do “Call of Duty XP 2011: BlizzCon dla fanów CoD-a”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Wygląda na to, że Activision nauczyło się czegoś od swojego partnera, studia Blizzard. Firma ogłosiła bowiem, że we wrześniu odbędzie konwent Call of Duty XP 2011, impreza w dużym stopniu przypominająca zjazd BlizzCon.
Zaprezentują multi mw3… Wprost nie mogę się doczekać 😉
Już czekam na wypowiedzi fanbojów Battlefielda…
Odpalcie sobie multi MW2… i już, multi MW3 zaprezentowane 😉
Fajny pomysł
Zaraz przybędzie tu fala hejtu czekajmy cierpliwie 😉
Trochę za drogo jak na wejście ale pewnie jakieś filmy będą w internecie więc nie ma tego złego 🙂
@CriticalCombo No widzisz dlugo nie musisz czekac <3. Tak jak napisal Tristan96, nie ma na co czekac, bo MW3 powinno byc wydane jako DLC do MW2 zamiast tych mapek w smiesznej cenie. Dadza pare noobskich broni, wrzuca laskawie kilka z CoD4, dadza kolejny przesadzony KS (chopper gunner FTW) i pare mapek, zeby bylo jeszcze co wydac jako DLC. Wole CoD4 i promoda, a dla rozrywki BFa.
Juz zakupiłem wejściówki dla całej rodziny ! Wylot 30sierpnia 😀 |Będzie MW3 tego nie można przegapić.
readher tu masz filmik idealnie pasujący do twojej wypowiedzi 😀 |http:www.youtube.com/watch?v=LTGb32yJN4w
@Wrex327 Ja ci też moge zaprezemtować multi mw 3. Wystarczy ,że se ten link w przeglądarkę wpiszesz/wkleisz i wciśniesz enter. http:www.youtube.com/watch?v=x55fifmC5kk&feature=fvst|Zobaczysz ,że będzie identyczne. (Nie jestem fanbojem bf, ja tylko stwierdzam fakty.)
„Choć wejściówki nie będą należeć do tanich – jedna kosztować będzie 150 dolarów”|Na idotach świat się kręci.
RuX ”Dochody ze sprzedaży biletów przeznaczone zostaną na fundację Call of Duty Endowment wspierającą weteranów wojennych wracających do swoich domów.”|Czytaj cały news zanim palniesz coś głupiego…
Rany… nienachlana świnia z tego Kotticka… ciągle węszy gdzie by tu wyciągnąć dodatkowe kilka dolców :/
@alteregox|Ty chyba nie przeczytałeś całego bo dochody przeznaczone są na weteranów wojennych, a i jeszcze ten milion dla tych co wygrają turniej .
Gdyby nie LA to bym kupił a tak będę oglądał na necie ;(
@G4M3R|Ty natomiast jesteś chyba wyjątkowo naiwny twierdząc że jedynym dochodem z imprezy tego pokroju są zyski ze sprzedaży wejściówek, to tylko kropla
Szczerze powiedziawszy to cała ta impreza to żenada, wzięliby się wreszcie do roboty i stworzyli coś co by zachęciło do grania bo na dzień dzisiejszy moje zainteresowanie MW3 jest co najwyżej chłodne by nie powiedzieć że w ogóle mnie to teraz nie interesuje. Szczerze powiedziawszy mam teraz większa chęć zagrać w stare Opposing Force niż w MW3, co zresztą wszystkim polecam.
To graj, kogo to obchodzi…
Super impreza. Nie jestem fanem, więc bym nie poszedł ofc, ale zapowiada się zacnie. Czekam na jakiś Valvecon – najlepiej w Polsce ;p
Ciekawe czy wcześniej ukażą multi MW3 bo nie chce mi się aż czekać do wrześnie xd.
niezły pomysł! Mogli by organizować co roku, do karzdego CoD;a 😛 tylko po co komu te durne „XP”Chodzi o „expo” ???
każdego* sorry za zagapienie się 🙂
MILION DOLCÓW DO WYGRANIA o_O ? LOL, pan kotick sypną groszem widzę 😀