31.10.2011
Często komentowane 22 Komentarze

God of War: Nowe pogłoski o kolejnej odsłonie

God of War: Nowe pogłoski o kolejnej odsłonie
Sony Computer Entertainment Santa Monica dostarczyło kolejnych pogłosek o nowej odsłonie God of War. Na stronie firmy pojawiło się ogłoszenie o pracę nad grą związaną ze znaną serią slasherów w mitologicznej konwencji.

Ogłoszenie dotyczy stanowiska starszego projektanta grafik koncepcyjnych, którego SCE Santa Monica poszukuje w związku z produkcją pod znakiem God of War. Wśród wymagań można znaleźć m.in. doświadczenie w tworzeniu gier na konsole obecnej lub poprzedniej generacji. O kolejnym remake’u nie powinno jednak być mowy, bo firma odświeżyła już wszystko, co było do odświeżenia. Doniesienia z ostatnich miesięcy wskazują, że chodzi o grę z otwartym światem.

Nowy pracownik jest potrzebny od zaraz, więc prace powinny niedługo ruszyć pełną parą.

Pierwsze skojarzenia kierują się w stronę kolejnego tytułu do katalogu PlayStation Vita. Jednocześnie nie jest wykluczone, że chodzi o czwartą odsłonę serii, która mogłaby pojawić się na rynku wraz z wprowadzeniem następnej generacji konsol. To wszystko jednak znaki zapytania, podobnie jak ewentualny związek polskiej grupy Plastic z serią God of War.

22 odpowiedzi do “God of War: Nowe pogłoski o kolejnej odsłonie”

  1. Sony Computer Entertainment Santa Monica dostarczyło kolejnych pogłosek o nowej odsłonie God of War. Na stronie firmy pojawiło się ogłoszenie o pracę nad grą związaną ze znaną serią slasherów w mitologicznej konwencji.

  2. I po co to psują tylko ten tytuł ! (Nie nie grałem w to)

  3. @Boxman|O co Ci chodzi?

  4. O to że ktoś robi grę piszę fabułę dochodzi już do zakończenia wszystko pięknie. I nagle wyskakują z 10 następnymi częściami tylko dla kasy tak jak ma być z Gears of War

  5. @daper123 Po co do razu ubliżasz ???

  6. a mówili że to ostatnia część..phi

  7. @Vantage-zabieraj sie chłopie za trylogie,powinieneś być zachwycony…wiadomo dwie pierwsze części może graficznie dzisiaj już nie zachwycają ale przyjemność z grania niesamowita:)

  8. Ło kurde, czas zbierać kasę 😀

  9. Kratos już się skończył na 3! Lepiej niech robią coś o o np. mitycznych herosach greckich (w brew pozorom nie tylko Herakles miał fajne przygody).

  10. @Boxman – A kto mówił o zakończeniu trylogii. No chyba, że jesteś kolejną osobą, która niezbyt dobrze zrozumiała zakończenie trójki i uważa, że historia Kratosa dobiegła końca. :>

  11. o_O . Lol ludzie, wpiszcie sobie w google David Jaffe’s Cut Plot, przeczytajcie i się zastanówcie. Historia Kratosa nie jest zakończona, każdy, kogo zakończenie wbiło w fotel na tyle długo, żeby dotrwał do końca napisów końcowych (albo po prostu gdzieś to obejrzał), wie, że to jeszcze nie koniec. Zostało kilku bogów, zostały inne mitologie (patrz: wywiad z Davidem Jaffem 😀 ). Otwarty świat, hmm… Jeśli to będzie coś w rodzaju Darksiders 2, to God of War IV będzie pierwszą grą, którą kupię w dniu premiery 🙂

  12. @lubro Przeczytaj to w ()

  13. przecież w recenzji w CDA było napisane że koniec GoWa 3 został wyciety i pojawi się puźniej

  14. ciekawe czy ta część pokaże się na X-klocka

  15. @Skillet|Hahaha teraz mnie zabiłeś 😛

  16. Btw Gow 3 to koniec historii o kratosie w 4 na bank zmienia bohatera i mitologie 🙂

  17. @ARONEK128J |”Zostało kilku bogów, zostały inne mitologie(…)” Więęęc… |http:gameplay.pl/galeria/ilustracja/14_28252154.jpg |?

  18. Plotki, tylko plotki…tak jak to było z GTA V, że w 2009 już się mówiło o V, a oficjalną wiadomość otrzymaliśmy dopiero teraz pod koniec 2011. Ludzie robiący GoW’a przecież mogą zrobić wydarzenia sprzed śmierci Kratosa dołożyć coś czego w III nie mogliśmy zobaczyć. Co będzie to będzie, czas pokarzę…jednak gdyby były wieści o oficjalnym pojawieniu się GoW IV to od razu złożyłbym pre-order 😉 .

  19. @PunkFan13 jesteś kolejnym który nie widział całego zakończenie a wyrażasz opinię… Poprawię cię – Kratos nie umarł !! Zobacz po napisach.

  20. O czym będzie to mnie nie obchodzi, ważne, że gra jest spod znaku God of War i ze studia Santa Monica, rzucam się na wszystko co mi zaserwują.

  21. 😀

Dodaj komentarz