Call of Duty Elite: Darmowy miesiąc konta premium za początkowe problemy

W dniu premiery Call of Duty: Modern Warfare 3 i startu usługi Elite zainteresowanie graczy było tak duże, że serwery serwisu poległy i korzystanie z portalu było utrudnione lub nawet niemożliwe. W ramach rekompensaty za problemy Activision postanowiło przedłużyć subskrypcję posiadaczom kont premium za darmo .
Przedstawiciele Activision poinformowali, że są świadomi problemów, jakie pojawiły się w dniu startu Elite – według nich, zainteresowanie graczy usługą było tak wielkie, że jej serwery nie wytrzymały. Firma stara się teraz uruchomić dodatkowe – do tego czasu liczba graczy, którzy mogą się zarejestrować w portalu została ograniczona.
W ramach rekompensaty, Activision posiadaczom kont premium przedłużyło za darmo subskrypcję o miesiąc oraz wydłużyło do końca listopada okres umożliwiający zdobycie statusu Founder gwarantującego dodatkowe bonusy.
Czytaj dalej
10 odpowiedzi do “Call of Duty Elite: Darmowy miesiąc konta premium za początkowe problemy”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Call of Duty Rlite ? ocb?
Call of Duty Rlite: Darmowy miesiąc konta premium za początkowe problemy ocb?! popraw to piotrek bo aż kole w oczy xd
Zamiast pitolić o literówce, zwrócilibyście lepiej uwagę na pewną anomalię – hojne Activision?!
Kiepsko to działa, zarejestrować się dało, ale nic nie może odczytać, żadnych statystyk ani nic, cały czas error. No i nie dostałem tytułu i emblematu za rejestrację.
ktos mi pomoze zaistalowalem mw3 singla i multi i jakies dediced servers i potem jak na steamie biore graj na mw3 multi to pisze weryfikacja plikow i jakas aktualizacja mi sie pokazuje ale po chwili wyskakuje seci steam sa zbyt zajete prosze sprobowac ponownie za kilka minut help !
A na pececie nie ma jeszcze Elite’a – da się połączyć jedynie konta xbl i psn. Żenujące…
@It’sMeViper|Wchodzisz w steam,opcje,pobieranie+cloud,region pobierania zmieniasz na Germany-Berlin,dajesz ok,restartujesz steam i ściągasz 🙂
@misiuu534 |probowalem i to nic nie daje
@ItsMeViper zaatakowali steam, więc się nie dziw, też tak mam co do niektórych gier
Ok, ze firma pobiera fee za ge WoW rozumiem, koszty eksploatacji maszyn, laczy i zarobek wlasny ale za funkcje do CoD-a i za to co oferuje tego nie rozumiem. Why Activision, why?