LEGO Harry Potter: Lata 5-7 – kwadratowy Hogwart [WIDEO]
![LEGO Harry Potter: Lata 5-7 – kwadratowy Hogwart [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/4e604181-9362-417d-98d7-967ad70ad094.jpeg)
Choć LEGO Harry Potter: Lata 5-7 miało już swoją premierę, Warner Bros. wciąż publikuje nowe trailery gry. Po zwiastunie poświęconym zaklęciom pojawił się film prezentujący lokacje, jakie znajduja się w produkcji.
Lokacje w LEGO Harry Potter: Lata 5-7:
Czytaj dalej
-
Premiera Terminator 2D: No Fate opóźniona. Powodem problemy z zawartością edycji...
-
„Skyrimowa babcia” znów kończy karierę. To ma być definitywny koniec jej...
-
Twórcy Resident Evil Requiem mają wątpliwości, czy ich gra straszy....
-
Powstaje nowa gra ze świata „Władcy Pierścieni”? Szykuje się konkurencja...
11 odpowiedzi do “LEGO Harry Potter: Lata 5-7 – kwadratowy Hogwart [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Choć LEGO Harry Potter: Lata 5-7 miało już swoją premierę, Warner Bros. wciąż publikuje nowe trailery gry. Po zwiastunie poświęconym zaklęciom pojawił się film prezentujący lokacje, jakie znajduja się w produkcji.
Muszę to kupić
aha
uwielbiam wszystkie gry LEGO (star wars najbardziej) 🙂
Czuję się oszukany! Tytuł zwiastował coś związanego z Minecraftem xD
Orientuje się ktoś, czy gra posiada achievementy na PC w Games for Windows LIVE ?
@Macieyko|Wszystkie okładki na to wskazują, z kolei angielska Wiki twierdzi że nie i w końcu nie wiadomo 🙁
Mam jedynkę na PSP i jest świetna 😛
Gra musi mieć bardzo dobre zabezpieczenia antypirackie na PC, bo jeszcze nie wyciekła. Może w końcu komuś się uda ograniczyć piraty. Nareszcie.
Damian1539 – Nie ma na świecie takiej gry / programu / muzyki / filmu których nie dałoby się spiracić 😉 Wiesz czemu? Bo jeśli jeden człowiek potrafi zrobić zabezpieczenie to drugi potrafi je zdjąć 😉 Czasem trwa to długo a raz bardzo krótko oraz zależy od UMIEJĘTNOŚCI i czasu „pirata” 🙂 Pozdro Amigo
Wyczepiście grafika taka sama ale świat jeszcze większy no to już czekam