LEGO Batman 2: DC Super Heroes – w grze pojawią się inni bohaterowie z komiksów DC?

Od jakiegoś czasu wiemy, że Traveller’s Tales pracuje nad drugą częścią LEGO Batman. W sieci pojawił się plakat, z którego wynika, że gra będzie nosić podtytuł DC Super Heroes i pozwoli nam wcielić się w klockową wersję nie tylko Mrocznego Rycerza, ale i...
Na blogu Bricktuts pojawiło się zdjęcie plakatu reklamującego LEGO Batman 2: DC Super Heroes. Możemy na nim zobaczyć nie tylko Mrocznego Rycerza, ale także Supermana i Zieloną Latarnię – innych znanych superbohaterów z uniwersum stworzonego przez wydawnictwo DC Comics.
Oczywiście zdjęcie – widoczne nad newsem – może być tylko fotomontażem. Na potwierdzenie powyższych rewelacji (lub ich zdementowanie) musimy poczekać.
Czytaj dalej
-
Premiera Terminator 2D: No Fate opóźniona. Powodem problemy z zawartością edycji...
-
„Skyrimowa babcia” znów kończy karierę. To ma być definitywny koniec jej...
-
Twórcy Resident Evil Requiem mają wątpliwości, czy ich gra straszy....
-
Powstaje nowa gra ze świata „Władcy Pierścieni”? Szykuje się konkurencja...
11 odpowiedzi do “LEGO Batman 2: DC Super Heroes – w grze pojawią się inni bohaterowie z komiksów DC?”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Od jakiegoś czasu wiemy, że Traveller’s Tales pracuje nad drugą częścią LEGO Batman. W sieci pojawił się plakat, z którego wynika, że gra będzie nosić podtytuł DC Super Heroes i pozwoli nam wcielić się nie tylko w kwadratową wersję Mrocznego Rycerza.
hahh cieszyłbym się gdyby takie coś powstało ^^ może by to była jakaś nowość?
Zielona latarnia? Ja widzę Lex Luthor’a i Jokera.
A i Wonder Woman chyba 😀
Ja tam widzę tylko Batmana, Supermana i Jokera. Fajnie by było gdyby można było grać Jokerem 😀
no właśnie Zielonej Latarni tam nie ma jest Lex Luthor
Pierwszy LEGO Batman jest grą rewelacyjną -rozbudowany co-op, ciekawa fabuła, mnóstwo znajdziek, urozmaicenie w zdolnościach postaci, trub gry dla super łotrów- i jeżeli rozrywka będzie jeszcze bardziej rozbudowana (obecnie najciekawiej prezentuje się nadal LEGO Star Wars III) to kupuję bez zastanowienia :]
E tam. Ja wolałbym osobne gry o tych „sławniejszych” superbohaterach albo jakby to była oddzielna gra LEGO: DC Super Heroes. A z gier lego najbardziej podobały mi się Piraci 😀
Wonder Woman jest po prawej w szponach Lexa 😛
Fajnie, mam nadzieję, że oprócz Lexa i innych na fotce będzie także Flash, Green Arrow, Cyborg itp ; d.
Kurde wy zawsze tacy wcześni jesteście. Gra powstaje w związku z nową serią Lego SUPERHEROES w której będą figurki Batmana, Kapitana Ameryki, Jokera, Hulka, Iron Mana, Zielonej Latarni i Supermana. Tyle wiem. I tyle postaci MOŻE się pojawić. A gra to pewniak. Wnerwiają mnie te wasze gdybania w Lego.