Piątkowy przegląd blogów: Atomowe polskie szkolnictwo

Na początek ogłoszenie parafialne, czyli wyniki konkursu na blogowy wpis roku. Mamy trzy miejsca, ale pięć wpisów:
Pierwsze: – 42 Astrociekawostki (seria), autor: …AAA… – Prawda o Turambarze czyli Mój tata jest szatanem, autor: Lord HrabulaDrugie: – Wstydliwe karty historii antycznej Grecji, autor: TrymusTrzecie: – Stare, dobre czasy (?), autor: Vantage . Scenariusze końca wszechświata, autor: …AAA…
Gratulacje!
### PRZEGLĄD BLOGÓW:
Tym razem chronologicznie od najstarszych, bo za dużo tego, żeby układać tematycznie. Zaczniemy więc od prostego pytania: chcecie może zbudować jakąś elektrownię atomową? …AAA… tłumaczy podstawy prawne takiej inwestycji TUTAJ. A może macie trochę czarnych myśli w ten wspaniały niedzielny poranek i boicie się ojcostwa? Szczególnie kiedy zobaczycie swoje odbicie w lustrze i pomyślicie, że wychowacie kogoś takiego? Nie jesteście sami – NemiX też się nad tym zastanawiał TUTAJ.
DracoNared o muzyce w Skyrim – warto przeczytać, bo wpisy blogowe rządzą się swoimi prawami i bez problemu można długaśnie i wyczerpująco zachwycać się w nich nawet najmniejszymi sprawami – TUTAJ. Podobnie zresztą bielik42 rozpisał się na temat lalek, chociaż tekst jest tylko przeklejką pracy z olimpiady z polskiego – TUTAJ.
Warto też w niedzielę poobserwować jakiś flamewar, a tego dostarczył Iskier pisząc, że wstydzi się być Polakiem – TUTAJ. I to nawet nie wszystko, bo dolewa oliwy do ognia pisząc jeszcze o naszych narodowych kompleksach TUTAJ.
Mocny wpis od Qbusia na temat prywatności w internetach, która nie istnieje – TUTAJ.
Soaps o filmach dokumentalnych puszczanych w polskich szkołach – TUTAJ. Nawet słów brakuje, żeby tę paranoję komentować, jak i piracką dzieciarnię opisaną przez voda22 – TUTAJ.
No i na koniec koniecznie Amdarel o wpadkach na Wikipedii – TUTAJ.
Czytaj dalej
-
Premiera Terminator 2D: No Fate opóźniona. Powodem problemy z zawartością edycji...
-
„Skyrimowa babcia” znów kończy karierę. To ma być definitywny koniec jej...
-
Twórcy Resident Evil Requiem mają wątpliwości, czy ich gra straszy....
-
Powstaje nowa gra ze świata „Władcy Pierścieni”? Szykuje się konkurencja...
14 odpowiedzi do “Piątkowy przegląd blogów: Atomowe polskie szkolnictwo”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Musicie mi wybaczyć, że znowu zaliczyłem poślizg z przeglądem blogów, ale wcześniej się po prostu nie dało tego zrobić. Ale nie ma zmartwienia – wpisy, które wyłapały RSS-y do 'przedchwileczką’ także się załapią. Co w tej naszej blogosferze piszczy?
Widzę kolejny rekord pobity, bo już niedziela 😉 Gratulacje 😉
Gościu weź oddaj to komuś jak sobie nie radzisz ;/ bo kompromitujesz portal i siebie, swoimi poślizgami…
Muszę Berlina usprawiedliwić. Wciągnęliśmy go w szaleństwo smugglerkowe i wczoraj wieczorem musiał się stawić na gali.
A ja nie skomentuję, lol.
Berlin <3
cieszę się, że przegląd jednak pojawił sie w tym tygodniu 😉 uważam jednak, że „chociaż tekst jest tylko przeklejką pracy z olimpiady z polskiego” jest dość krzywdzącym komentarzem
a ja się nie obrażam ^^ (sama prawda!)
Ema? Tylko się nie denerwuj…
Smugglerki są IMHO usprawiedliwieniem, i jakkolwiek szczerze mi nie przeszkadza w jaki dzień ten przegląd się odbywa, bo ważne że jest, i nie rozumiem przesadnej, nacisk na to słowo, irytacji ludzkiej zjawiskiem opóźnienia, tak nie wiem również dlaczego tak nie chcesz zmienić nazwy na weekendowy. Można lubić piątek, jak i inne dni, rozumiem. Ja na przykład nie lubię środek. A taka zmiana obejmowałaby i piątek, i sobo tę, i niedzielę. Nikt by się nie czepiał. Tytuł byłby prawdziwy. A forma i tak ta sama.
I prawdopodobnie tak też będzie od następnego odcinka, który wjedzie cholerawiekiedy, bo mając weekendowy przegląd nie trzeba będzie spinać w piątek tyłka. Sweet!
Po co chcesz Berlinie zmieniać nazwę? Żeby ustąpić kilku protestującym? Ja tam uwielbiam być atakowany z zaskoczenia. Jeżeli będziesz zawsze spóźniony, to taki chaos stanie się normą. Rekordu wypada pogratulować 😉 , co uczyniłem w komentarzu poniżej, ale nie miałem nic złego na myśli.
Najgorsze jest to, że ja nie chcę się spóźniać ;D. Ale zara założę jakiś wątek na forum i tam będą jakieś njusy i ew. obwieszczenia poślizgów, czy coś 😉
Ja bym nazwy nie zmieniał, ma swój klimat, markę. A że wychodzi w weekend? Taka umowa społeczna, wszyscy wiedzą o co chodzi. Taki nasz mały absurdzik forumowy, bo why the hell not? Berlin, nie daj się 🙂 .