Wkrótce zapowiedzi trzech nowych gier twórców Just Cause

Studio Avalanche, twórcy serii Just Cause, ujawnili, że pracują w sumie nad trzema nowymi grami. Mają one zostać ujawnione już niedługo. Na GDC?
Informacja o projektach studia Avalanche pojawiła się na nowej stronie firmy. Gry mają zostać zapowiedziane w ciągu pierwszych sześciu miesięcy tego roku, a ich premiera została wyznaczona na 2013 i 2014 rok.
Wśród tych trzech produkcji najprawdopodobniej znajduje się Just Cause 3, a także projekt tworzony przez nowojorską ekipę studia Avalanche, znany na razie jako Project Mamba.
Czytaj dalej
6 odpowiedzi do “Wkrótce zapowiedzi trzech nowych gier twórców Just Cause”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Just Case 3 – na to czekam 😀 Mam nadzieję tylko, że choć dwójka była świetna to powrócą do klimatów a’la Fidel & Che 😀
Tylko Just Cause 3.
Just Cause 3. Bez innego szajsu! Nie ma innej opcji! JC3 musi być! Tylko aby był bardziej ruchawy 😛 W sensie aby miasta były pełne życia.
Jak ma wyjść JC3 to oby gra była mnie liniowa od dwójki, bo tamta już nużyła od 20 godzin grania, ale grało się całkiem przyjemnie 😀
Oby tylko Just Cause 3 miał więcej ZAWARTOŚCI niż Dwójka. Mapa nie musi być większa, ważne żeby było co robić w grze. Może by wprowadzili tryb RPG, i generator broni/sprzętu.
A czy to prawda (gdzieś to czytałem), że JC 3 ma wyjść już na nowe generacje konsol?….oby nie, ale i tak pragnę SUPER odjazdowo tej gierki, że nie wytrzymam….