25.03.2012
Często komentowane 37 Komentarze

Assassin´s Creed III: Garść nowych informacji

Assassin´s Creed III: Garść nowych informacji
W sieci pojawiło się kilka nowych informacji o Assassin’s Creed III. Poznaliśmy m.in. kolejną historyczną postać, na jaką natknie się w grze Connor, a także, ile mniej więcej powinno zająć graczom przejście wątku głównego.

Jak wynika z informacji umieszczonych na hiszpańskim serwisie Gremiodelas Sombras, 80% NPC-ów, których Connor spotka będzie postaciami historycznymi. W grze prócz ujawnionych już Jerzego Waszyngtona, Benjamina FranklinaCharlesa Lee pojawi się generał La Fayette – Francuz, który czynnie wspierał amerykańskich rewolucjonistów w ich walce o niepodległość.

W dotychczasowych częściach cyklu Ubisoft starał się w realistyczny sposób przedstawiać historyczne miasta. Nieco inaczej będzie w „trójce”, gdzie Boston zostanie zaprezentowany, jako lokacja trzykrotnie większa niż oryginał z XVIII wieku. Mieszkańcy wszystkich miast mają tym razem nie być biernymi statystami – każdy NPC ma zajmować się własnymi sprawami, czasem prosząc Connora o pomoc. Nocą mają wracać do swoich domów, dzięki czemu późną porą ulice opustoszeją.

Ujawniono także, że wątek główny w Assassin’s Creed III ma być o 20% dłuższy niż w „dwójce”.

37 odpowiedzi do “Assassin´s Creed III: Garść nowych informacji”

  1. W sieci pojawiło się kilka nowych informacji o Assassin’s Creed III. Poznaliśmy m.in. kolejną historyczną postać, na jaką natknie się w grze Connor, a także, ile mniej więcej powinno zająć graczom przejście wątku głównego.

  2. AC II było dosyć długie a i AC III ma być o 20 % dłuższe? Nie możliwe. A i pierwszy powód dlaczego będzie warto kupić ^^

  3. Thorongil83 25 marca 2012 o 12:58

    Ja wciąż mam nadzieję, że pomimo wszelkich eksperymentów z tymi mini rozszerzeniami Brotherhood i Revelations, nowy assasyn będzie trudniejszy… Już Brotherhood było niezmiernie łatwe do przejścia, ale to co się działo w Revelations nie było żadnym wyzwaniem.

  4. ZlyCholesterol 25 marca 2012 o 13:00

    A ja wciąż czekam, aż powiedzą czy będzie Kościuszko. No i mogli by dać jakieś screeny linki z hakiem co to ją Connor podobno ma mieć.

  5. A ciekawe czy będą Kościuszko i Pułaski ?

  6. CIekawie czy będzie Kościuszko i Pułaski, powinni być. Ciekawie czy będzie skalpowanie

  7. Wątek główny dłuższy o 20%? Fajnie, ale ja i tak zawsze wypełaniałem mnogie zadania poboczne by gra starczyła mi na dłużej. @futufutu to się ciesz, jesteś na bieżąco. Kiedy wreszcie wszyscy zrozumieją, że newsy na cdaction.pl to tylko dodatek? Jak jeden człowiek ma w jeden dzień zamieścić na stronie wszystkie ważne growe wydarzenia, których na codzień może być ze sto? Sami odpowiedzcie sobie na to pytanie.

  8. Ta gra będzie epic tyle w tej sprawie !

  9. @futufutu|Pewnie będzie tak samo jak z Kopernikiem – w jakimś DLC.

  10. @futufutu – znając poziom wiedzy zagranicznych twórców o polakach jeśli te postaci w ogóle się pojawią będą Rosjanami mówiącymi po francusku, więc raczej bym się nie napalał.

  11. jareckiiiii 25 marca 2012 o 15:21

    po screenie mysle ze bd plywac takimi łódkami ;p

  12. Dives, na jakiej podstawie opiniujesz poziom wiedzy Ubi na temat Polaków?

  13. @Dravic |Moze na podstawie tego, że na mapie zleceń z AC: Brotherhood Moskwę umieścili w Polsce? 😀

  14. Na podstawie AC Brotherhood, gdzie Moskwa była w Polsce…

  15. Aaaaaaaale masa Hype’u… Ciekawe czy gra temu sprosta…

  16. @VonPsho7 i Wenus |Przyjrzyjcie się dokładniej a zauważycie, że tam gdzie powinien być celownik (oznaczający miasto) jest przedstawiony koń. Podobnie było z Kalkutą i Konstantynopolem gdzie był obrazek statku na środku morza. To nie naczy, że Moskwa jest w Przemyślu, a Konstantynopol na Atlantydzie;) Po prostu by dotrzeć tam trzeba skorzystać z tych środków transportu. Mnie bardziej drażniło to, że na przełomie XV i XVI wieku znano współczesne granice państw:/

  17. To na 100% będzie gra roku!Nie mogę się doczekać…

  18. jak ktoś chce to na http:www.zakon-ac.info/ inforamcje są szybsze niż tu.

  19. A gdzie Kościuszko? 🙁

  20. jak ja nienawidze gdy zasypują mnie świetnymi grami np. assassin 3,gta 5,medal of honor warfighter i jeszcze do tego te wszystkie DLC do bfa

  21. Któremu alkohol „wyprał” z głowy pamięć o pewnych mapach… 😀 A na AC III czekam z niecierpliwością jako fan każdej poprzedniej części 😉 Trzymam kciuki

  22. Kościuszko był budowniczym fortyfikacji w dzisiejszej akademii West Point.|Za zasługi Amerykanie przyznali mu stopień generalski…|no, ale gimbusy wolą powtarzać niepotwierdzone rewelacje, żeby zaszpanować;p

  23. pawel12345678902 25 marca 2012 o 17:29

    Sorry, ale to chyba jakieś kpiny. 🙂 Te wiadomości, to nic… W sieci jest już dużo więcej informacji.. np zawartość kolekcjonerki, czy inne ważne aspekty, które pojawią się w grze…

  24. Czekamy na Kościuszko 😛

  25. pawel12345678902|Daj link to info na temat kolekcjonerki. Czekam niecierpliwie.

  26. SinisterXXX 25 marca 2012 o 19:08

    @Blik http:www.zakon-ac.info/galeria/zdjecia/ac3/joinordie.jpg

  27. SinisterXXX 25 marca 2012 o 19:09

    I jeszcze jakaś Join or Die Edition http:www.zakon-ac.info/images/newsy/acjoinordieedition.jpg

  28. pawel12345678902 25 marca 2012 o 19:20

    CDA weźcie się w garść.

  29. @Down|Dzięki. Ciekawe czy będą jeszcze inne wersje jak w przypadku np. : Revelations.

  30. Zapraszam na mój Blog znajdziecie tam o wiele więcej nowych informacji 🙂

  31. Jest coraz lepiej, jednak zobaczymy… co z tego wyjdzie.

  32. Czy to nadal będzie ta sama gra? Naprawdę ciężko to sobie wyobrazić…

  33. Po pierwszej części i trylogii drugiej już nic nie może mnie zdziwić. Ciekawe na ile następnych części starczy fabuła z trójki?

  34. Mi nadal pozostanie zawód po tym, że mieli lepsze pomysły na tło fabularne do nowego Asasyna, a wybrali najgorsze i najmniej ciekawe z możliwych.

  35. Panie PatPiekarz, nie wiem na jakiej podstawie bierze mnie pan za „gimbusa”, lecz pana rozumowanie jest mylne 😉 Jest dużo wersji na temat bitew oraz pewnych zachowań Kościuszki i ja trzymam się właśnie jednej z nich. Z góry dziękuję za uszanowanie tego. Żyj i daj żyć innym…|A co do AC III to mnie osobiście zmiana regionu w którym będziemy sie bawić zdecydowanie odpowiada.

  36. spidymaster 27 marca 2012 o 18:53

    Zapowiada się gigantyczna rewolucja dotycząca mechaniki assassyna. Pytanie tylko czy to zmiany na lepsze. Nie wiem tego, ale na pewno kupię, ze zwykłej ciekawości.

  37. Cwiekoszczak 29 marca 2012 o 23:30

    Nieobsługiwanie klawiatury przez grę na PC masz pan rewolucję.

Dodaj komentarz