O związku Fable II z Pub Games
Jakiś czas temu w serwisie Xbox Live Arcade wypuszczony został zestaw minigierek, tzw. Pub Games, które miały być powiązane z Fable 2 i pozwolić na zdobycie złota w grze.
Studio Lionhead ujawniło, w jaki sposób możemy dokonać transferu zarobionej gotówki. Wystarczy udać się jednego z NPC-ów w barze czy tawernie i w łatwy sposób dokonać importu. Jednak złoto to nie wszystko. Jeżeli daleko zaszliśmy we wspomnianych wcześniej minigrach, otrzymamy także dodatkowe przedmioty (oręż, mikstury itp.).
Edycja kolekcjonerska Fable II pozwoli na coś jeszcze. W pudełku znajdziemy bowiem specjalny kod. Po jego aktywowaniu odblokujemy między innymi podziemną lokację Hall of the Dead w Bloodstone. W grze znajdziemy również dodatkowe przedmioty (miecze i zbroje). Możemy także nadać sobie tytuł Master Chiefa.
Czytaj dalej
-
1Pathologic 3 to intelektualna uczta, po której w innych grach czegoś wam będzie brakowało [RECENZJA]
-
2Twórca Peak wyjaśnia logikę stojącą za jego ceną. „4 dolary to nadal 5 dolarów, 3 dolary to 2 dolary, a 2 dolary to jak za darmo”
-
Nie tylko gracze kochają Bloodborne’a. Nawet sam Hidetaka Miyazaki twierdzi, że to „wyjątkowa gra”
-
Nowa gra Petera Molyneux z datą premiery i kolejnym trailerem. Debiut Masters of Albion jest już naprawdę blisko
