E3 ´09: Znana lista wystawców

Kilka dni temu dowiedzieliśmy się, że targi Games Convention w starej formie przestają istnieć. Tak więc E3 mają szansę odzyskać dawny blask. Czy tak będzie?
Nie wiemy tego oczywiście w stu procentach, jednak pewien obraz może dać lista wystawców, którzy pojawią się na wspomnianej czerwcowej imprezie. Organizacja Entertainment Software Association, która jest organizatorem targów, ujawniła bowiem, kto pojawi się w Los Angeles w tym roku.
Najważniejsze firmy, które pojawią się na E3:
Pełne zestawienie znajduje się pod TYM adresem.
Czytaj dalej
-
Call of Duty: Black Ops 7 rzuca rękawicę Battlefieldowi...
-
Physint Hideo Kojimy na pierwszym plakacie. Poznaliśmy też część obsady
-
Usłysz muzykę z Kingdom Come: Deliverance na żywo! Koncert symfoniczny The...
-
OD Hideo Kojimy na pierwszym konkretnym zwiastunie. Japoński twórca stawia na psychologiczny...
7 odpowiedzi do “E3 ´09: Znana lista wystawców”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
// To mogą być całkiem dobre targi, a wystawcy naprawdę zachęcają do przyjazdu. Szczególnie Activision i Ubisoft. Pewnie i tak impreza nie dorówna GC, ale chyba warto się wybrać.
// Bedzie sporo to czytania w cdaction o E3. Spodziwam sie az 3 stron 😀
// Gdyby Valve się pojawiło na targach to by była nadzieja na HL2 Ep3, a tak to … Ehh :/
// mnie zainteresowała obecność epic gamesa. Nowa gra? Reklamacja nowego enginu?
heh // mnie też obecność Epic zaskoczyła. Może być nowa marka, albo engin, ale ja stawiam na zapowiedź GoW 3 ;P w końcu zapowiedzieli GoW jako trylogię ;P
// Generalnie jest zapowiedziany jakieś rozszerzenie do UT3, ale to wejdzie razem z patchem i nadal nie byłoby wystarczjące do tego, żeby to prezentować na E3.
Może to będzie GoW2 na PC? _czymajmy_ kciuki