Smackdown vs RAW 2011: Postacie ze Street Fightera uprawiają wrestling [WIDEO]
![Smackdown vs RAW 2011: Postacie ze Street Fightera uprawiają wrestling [WIDEO]](https://cdaction.pl/wp-content/uploads/2021/11/19/2c04f02b-9f30-41f6-b793-bfdeae50b914.jpeg)
Jedną z ciekawszych funkcji gry Smackdown vs RAW 2011 jest możliwość tworzenia w niej własnych zawodników. Genialnie wykorzystał ją użytkownik o nicku jim784m, który przeniósł do tej symulacji wrestlingu zawodników z serii Street Fighter.
By pobrać widoczne na filmie postaci, należy w grze, w wyszukiwarce zawartości stworzonej przez społeczność, wpisać ksywkę autora. Bardziej szczegółowy opis znajdziecie w opisie poniższej prezentacji na YouTube.
Oto zawodnicy ze Street Fightera w Smackdown vs RAW 2011:
Czytaj dalej
19 odpowiedzi do “Smackdown vs RAW 2011: Postacie ze Street Fightera uprawiają wrestling [WIDEO]”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.
Jedną z ciekawszych funkcji gry Smackdown vs RAW 2011 jest możliwość tworzenia w niej własnych zawodników. Genialnie wykorzystał ją użytkownik o nicku jim784m, który przeniósł do tej symulacji wrestlingu zawodników z serii Street Fighter.
Powiedziałbym że postacie ze Street Fightera bardziej do tej gry pasują niż do swojej
No spoko spoko, a teraz Cd-action tłumacz się!!! Dlaczego nie było recenzji SmackDown vs. Raw 2011???
Ciekawe, chociaż co oni zrobili mojemu ukochanemu Danowi 🙁 . Ten fryz Guile jest co najmniej zabawnie tutaj oddany XD. Fajnie, że komuś chce się bawić w takie rzeczy bo ciekawie urozmaica to rozgrywkę, gry nie posiadam ale jako, że jestem wielkim fanem SF to bym zapewne sprawdził 😉
@Dolkacz bo w polsce wrestling jest mało znany… :/
Też jestem za recenzją SvR 2011 😀 |Czy ja wiem czy jest mało popularny;/ jakoś leci na extreme i wszyscy moi znajomi oglądają. I znajome xD
Wrestling robi się coraz bardziej popularny wg. mnie.
😀 Don’t be hasty. Not until I see those street fighters pummeled to dust , which should be any moment now|Gdzieś widziałem moda do WWF No Mercy co Street Figeterzy walczyli z postaciami z Mortal Kombat
no no no, od miesiąca oglądam RAW na extreme a tutaj taki news na stronie 😀 miło mnie zaskoczyliście ^^ teraz czekam na recenzja Smackdown vs Raw 2011… chociaż pewnie się nie doczekam 🙁
Ta ja też oglądam wrestling jak i część moich znajomych juz od roku. Szkoda ze nie zobaczymy recenzji tej gry, gdyż premiera gry miała miejsce w listopadzie. Zapewne wśród redaktorów cd-a nie ma fanów WWE 🙂 . A tak off-topem kto jest za emisją TNA na extreme?
pewnie wielu chciałoby zobaczyć TNA z polskim komentarzem w tv no ale to jest jednak hmm… bardziej old-schoolowe niż wwe, bardziej brutalne, w koncu era attidute się skończyła i nadszedł czas Ortona i Cena’y jako maskotek dla dzieciaków (które to prawdę mówiąc nie powinny oglądać tego wrestlingu >_< )
Jeśli chodzi o walki to TNA przewyższało i dalej przewyższa WWE. World Wrestling Entertaiment to tylko dobre show – nic poza tym.
Wrestling na serio jest coraz bardziej popularny w Polsce. Ogląda go 34 mojej szkoły i w tym roku już nawet można kupić figurki zawodników 🙂
Ja ogólnie jestem fanem WWE, mam tą grę, tylko, że jest ona w wersji 2010, a 2011 nie zamierzam kupować, bo wielu zmian nie wprowadzono (prawdopodobnie kupię 2012) 😉 ). Ale fanom WWE wersje 2010 albo 2011 gorąco polecam. Ale (zawsze jest ale) jest jeden problem, problem z dostępnością. Przynajmniej w sklepach, bo na allegro łatwo ją znaleźć.
Buee… Wrestling to syf!
w dzisiejszych dniach wwe jest lajtowe 🙂 dla ludzi o mocnych nerwach – CZW. No i wrestling nie jest udawany a ustawiany – to jest różnica, rzuty z dwóch metrów na matę albo stół zawsze bolą, mniej lub bardziej, ale jednak się je odczuwa. Przy czym krew na wwe w 90% przypadkach była udawana ^^ sędzia podawał saszetki ze sztuczną krwią lub zawodnicy sami się nacinali. Teraz jest to już zabronione i jeśli krew się pojawia to przez przypadek. koniec!
ale durne, he he he : |i tak Bam Bam Bigelow załatwiłby ich jednym palcem.
undertaker
FAcet musiał sie niezile napracować ….