08.02.2011
7 Komentarze

Stacking: Dziś premiera. Jeden z twórców jest tak podekscytowany, że aż bawi się lalkami

Stacking: Dziś premiera. Jeden z twórców jest tak podekscytowany, że aż bawi się lalkami
Stacking, niezwykła gra studia Double Fine, w której przejmujemy kontrolę nad... matrioszkami, dziś trafia na PSN, a jutro zadebiutuje na Xbox Live. Jeden z jej twórców jest tak podekscytowany rychłą premierą, że postanowił przygotować poklatkowy film z laleczkami z gry w rolach głównych. Niezła rzecz.

Jeden z człónków ekipy Double Fine zachęca – kupcie Stacking, premiera już dziś:

7 odpowiedzi do “Stacking: Dziś premiera. Jeden z twórców jest tak podekscytowany, że aż bawi się lalkami”

  1. Stacking, niezwykła gra studia Double Fine, w której przejmujemy kontrolę nad… matrioszkami, dziś trafia na PSN, a jutro zadebiutuje na Xbox Live. Jeden z jej twórców jest tak podekscytowany rychłą premierą, że postanowił przygotować poklatkowy film z laleczkami z gry w rolach głównych. Niezła rzecz.

  2. NIe na pece!!!!oneone Głupie konsole.|No musiałem po prostu musiałem:)

  3. A i zapomniałem: pierwszy raz żałuję że nie mam PSN+ (posiadacze abonamentu dostaję tą grę za free)

  4. Matrioszki!

  5. Taki mały apel: kupmy matrioszki. Może dzięki temu Double Fine zdecyduje się zrobić większy projekt. Brutal Legend 2 or Psychonauts 2 anyone?:) Gry z tego studia są gwarancją rotfla. Widać że gry to ich pasja i kochają to

  6. powinny być kody na 1200MSP…

  7. całkiem wesoły filmik

Dodaj komentarz