Jeśli Duke Nukem Forever wkurzy feministki, będzie super
Cały wywiad jest bardzo ciekawy i polecamy go (TUTAJ), natomiast fragment, o którym mowa brzmi tak:
Powiem tak: jeśli jakaś organizacja feministyczna, która robi wspaniałą robotę, walcząc o prawa kobiet na całym świecie – co swoją drogą uważam za bardzo ważną sprawę – uzna, że może zyskać coś na wykorzystaniu Księcia – super. §Na przykład – [ta gra] to dowód na upadek ludzkości. Idźcie za tym. Na całość. Użyjcie Księcia. To będzie naprawdę super. […] Czy faceci to świnie? Nie wiem. I nie obchodzi mnie to. Myślę, że ludzie to ludzie. Ale ten dowcip się przyjął – faceci to świnie, hahaha – więc korzystamy z tego. […] Ale żeby było jasne – cały czas na świecie zdarza się, że ludzie są źle traktowani przez innych, ze względu na ich tożsamość, kolor skóry, miejsce urodzenia czy płeć. I to cholerne g@wno[, które powinno się zmienić].
Czytaj dalej
-
Arnold Schwarzenegger ponownie stanie do walki z Predatorem? Reżyser „Strefy zagrożenia”...
-
Blizzard rusza ze sprzedażą biletów na przyszłoroczny BlizzCon! Zobaczcie, co będzie...
-
Football Manager 26 mieszany z błotem. Użytkownicy Steama są bezlitośni
-
Overcooked stanie się reality show. Netflix szykuje adaptację uwielbianej...
24 odpowiedzi do “Jeśli Duke Nukem Forever wkurzy feministki, będzie super”
Dodaj komentarz
Musisz się zalogować, aby móc dodać komentarz.

Randy Pitchford, szef studia Gearbox, w którym powstaje Duke Nukem Forever, od zawsze znany jest z kolorowych wypowiedzi, jednak prace nad Księciem najwyraźniej pozwoliły mu odkryć w sobie nowe pokłady… ironii. W wywiadzie dla Eurogamera twierdzi – „jeśli feministkom nie spodoba się Duke Nukem Forever, będzie super”.
mam to gdzieś, duke jest wielki ;]
I o to własnie chodzi!
Eee… mylący tytuł jest mylący. |Czytałem wczoraj oryginalny wywiad, i Pitchfordowi chodzi o to, że jeżeli feministki za pomocą Duke’a osiągną coś, i przyda się on w ich walce, to będzie super. Nigdzie nie wspomniał, że chce „wkurzyć feministki”.
Ja chcę mój pre-order.|Duke będzie zamiatał niepodzielnie. Zleje nawet Chucka Norrisa^^
„jeśli feministkom nie spodoba się Duke Nukem Forever, będzie super” -tyle,że chodzi o coś zupełnie innego.
Hmm autoreklama „nie kobiet” się przyda .
Ciekawi mnie, czy ta gra zostanie u nas oprotestowana ? Z tego Diuka to staszny seksista 😉 .
Cóż… jeśli feministki się zirytują i zaczną trąbić na prawo i lewo jaką to seksistowską grą jest DNF to myślę, że spowoduje to głównie oszczędności Gearbox na reklamie 😛 .|Walczyć o prawa kobiet trzeba (choć przydałby się też ktoś walczący o nasze prawa), ale niektóre feministki wszędzie widzą seksizm 😛
Jakby dali możliwość gry napakowaną Duną Nukem, to by ich zatkali 🙂
„Dobry Boże spraw, żeby o mojej grze zaczęły mówiły feministki, albo chociaż udawały, ze się interesują, bo nie wiem jak jeszcze mógłbym zareklamować ten przeciętnej jakości produkt, przygotowywany od ponad dekady, po którym nikt nie spodziewa się fajerwerków.”. |Amen ;/
A tu gra okazuje się gniotem ale w tedy szok i nie dowierzanie
Feminizm i równouprawnienie kończy się w momencie potrzeby wniesienia szafy na drugie piętro 😛
@cinqui nie ma to jak ocenićgrę przed zobaczeniem nawet jednego gameplay-u ;]
A ja nie lubię żadnej organizacji z „IZM” w końcówce. Mam koleżankę, która jest zagorzałą feministką i ciągle twierdzi, że kobieta da sobie radę bez mężczyzny, a wielcy męże stanu byliby nikim bez swoich żon. Ale mam remedium na jej pieprzenie i się z wami nim podzielę: „JUŻ ŚWIĘTY AUGUSTYN TWIERDZIŁ, ŻE KOBIETA JEST ISTOTĄ POŚREDNIĄ, NIE STWORZONĄ NA PODOBIEŃSTWO BOSKIE”. BUAHAHAHA, zawsze nie wie co na to odpowiedzieć ;P
BTW: nawet nie próbujcie stosować mojej rady na waszych dziewczynach/żonach. Przemoc domowa z użyciem żelazka/wrzątku/kaktusów w butach i tak ma zbyt wysoki współczynnik w Polsce 😉
@Grim Pocisk! Bum!
@DUSTDEVILWiesz co? Polubiłem cię. 🙂
@DUSTDEVIL Ahahaha 😀 .
Feminizm kończy się tam gdzie trza wnieść szafę na czwarte piętro.
@DUSTDEVIL|d_(*-*)_b good job
Feministki nie powinny się o takie coś obrazić, pseudo feministki owszem.
Takie cwane są te feministki? Chcą równouprawnień? Proszę bardzo – do pracy w kopalni zawsze ktoś się przyda! 🙂
To jest właśnie to jeżeli chodzi o równe traktowanie emocionalne, pracę i inne takie sami wiecie najlepiej to oczywiście się nie zgadzają bo są kobietami, a jak się nie zapłaci w reustaracji za nich to wielka obraza że jest kobietą to samo tyczy się z otwieraniem drzwi ;p jeżeli równo uprawnienie dlaczego maja szybciej emeryturę ? czego nie pracują w kopalni tylko w pubie.. Najlepiej jak dla nich dobre to być kobietą jak nie pasuje to feministką.