Polski RoboCop: Rogue City na kolejnym zwiastunie pełnym rozwałki
RoboCop: Rogue City prezentuje się coraz bardziej interesująco.
RoboCop: Rogue City to wyczekiwana przez wielu produkcja polskiego Teyona, twórców Terminator: Resistance. W tym FPS-ie z domieszką innych gatunków (co wyjaśnia nam narratorka z niedawnego zwiastuna) udamy się na podróż do opanowanego przestępczością Detroit. Nie będzie to jednak taka o wyprawa, a brutalna rzeź pełna wybuchających głów. Nasz policjant nie zna wszak na co dzień litości.
Jeśli jesteście ciekawi nowych materiałów na jej temat, to na Xbox Partner Preview zaprezentowano właśnie kolejne dwie minuty wyimków z rozgrywki:
RoboCop: Rogue City ukaże się już 2 listopada 2023 na PC, PS5 i XSX. Na ostatniej prostej możecie sprawdzić, jak wygląda sytuacja z preorderami i edycjami gry.
Czytaj dalej
-
ARC Raiders otrzyma w tym roku wiele nowych map. Twórcy chcą nieustannie odświeżać formułę rozgrywki
-
Szpile: Przepadł Anthem i przepadły nasze pieniądze
-
Najstarsza gra w uniwersum Wiedźmina zbliża się do okrągłej rocznicy. Sieciowa Arkadia MUD stworzona przez Polaków ma już niemal 30 lat
-
Netflix dogadał się z Sony Pictures. Wszystkie filmy studia, w tym „The Legend of Zelda”, po kinowej premierze trafią na platformę

Mniam, co za drewno