8
26.09.2021, 00:33Lektura na 1 minutę

„Arcane”: Serial animowany dla fanów League of Legends [WIDEO]

Premiera w listopadzie. Warto obejrzeć nowy zwiastun.


Rafał „hraboll” Pieczka

Nowe historie, tajemnice i przede wszystkim wciągające losy znanych postaci. Ponoć wszystkie te elementy znajdziemy w „Arcane”. Jak podkreśla Riot Games, ów serial animowany jest postrzegany jako podarunek dla oddanych sympatyków uniwersum. Kultowy LoL stale się rozwija, a wszystko dzięki graczom, ich pasji i zaangażowaniu.

„Arcane” zostanie podzielone na trzy akty, a premierę pierwszego z nich zaplanowano na 6 listopada.


(Kliknij, aby powiększyć)


Od zniewalających pięknem dzielnic na powierzchni po wypełnione mrokiem aleje miasta pod miastem — istnieje wiele zakątków, w których kryją się tajemnice. Kryjówki, jakie znajduje sobie ciemność, mogą cię zaskoczyć. Witaj w świecie Arcane. To osadzona w utopijnym regionie Piltover i pogrążonej w mroku dzielnicy Zaun historia o początkach dwóch legendarnych bohaterek League [Jinx i Vi - dop. red] — i o sile, która je rozdzieli.Czytaj dalej

Redaktor
Rafał „hraboll” Pieczka

Niegdyś byłem ekspertem od klasycznych przygodówek, zaś obecnie jestem nieuleczalnym łasuchem i nieprzyzwoicie zatwardziałym fanem angielskiego futbolu. Zaczynałem z poziomu wiernego czytelnika CD-Action, pisałem w kilku miejscach. Aktualnie spełniam swoje marzenia.

Profil
Wpisów1397

Obserwujących6

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze