29.05.2022, 06:00Lektura na 2 minuty

Fallen Order z zestawem LEGO. Premiera droida BD-1 w sierpniu

Kto podekscytowany, ten może składać zamówienia przedpremierowe.


Stanisław „Wokulski” Falenta

Wraz z ogłoszeniem przez EA Games kontynuacji Fallen Order o podtytule Survivor LEGO postanowiło ujawnić swój nowy zestaw – znanego nam doskonale robota BD-1.

Nowe dzieło duńskiej firmy składa się z nieco ponad tysiąca części. Pomimo tego jest naprawdę słusznych rozmiarów, można wręcz zaryzykować że odpowiada oryginałowi w proporcjach bliskich 1:1. Ma 31 centymetrów.

Jak na model bardziej kolekcjonerski przystało, detale są liczne. Główka i inne części przechylają się bez kłopotu, oddane są liczne wypustki, przyciski i okablowanie. Znajdziemy nawet schowek na... stymy – znajdźki umożliwiające leczenie Cala w świecie gry. Oraz oczywiście same „naboje”. Przesłodkie! Żeby było lepiej, do całości dołączana jest miniaturowa figurka przedstawiająca droida.

Jak na newsa o zestawie LEGO przystało, trzeba podkreślić bolesną jak na polskie warunki cenę. Zestaw, którego premiera odbędzie się 1 sierpnia, kosztuje w polskim sklepie 479,99 zł.

Przypomnijmy, że ostatnio firma popisała się, tworząc zestawy z Horizona oraz możliwego do budowy na trzy sposoby DeLoreana.

Nie można tu również nie wspomnieć o felietonie „Zabrałam dziecku lego” autorstwa Ranafe – przeczytacie go w najnowszym numerze wydania cyfrowego lub papierowego.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów475

Obserwujących4
Brak okładki
Star Wars Jedi: Fallen Order
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
9
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Star Wars Jedi: Fallen Order

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane