10
27.05.2022, 21:31Lektura na 1 minutę
Wideo

Star Wars Jedi: Survivor zapowiedziane! Fallen Order otrzymuje sequel

Star Wars Jedi: Ocalały to polski tytuł produkcji. Powraca znany nam bohater.

EA Games zapowiada nową grę z serii Star Wars Jedi. Survivor, bo taki podtytuł nosi druga część, rozgrywa się pięć lat po zakończeniu poprzedniczki. Ponownie wcielamy się w nim w Cala Kestisa. Nad produkcją pracuje Respawn Entertainment wespół z Lucasfilm Games. Premiera ustalona jest na 2023. Być może EA trochę się zlituje i nie zapoda nam Ocalałego aż w grudniu...

Razem z dużym ogłoszeniem ujawniono całkiem długi i treściwy zwiastun:

Powód do radości mają fani singleplayera. Nic nie wskazuje bowiem na to, aby twórcy mieszali w formule. Star Wars Jedi: Survivor pozostaje nadal „trzecioosobową przygodową grą akcji skupioną na narracji”. Zachowany zostaje również styl graficzny.

W ramach trwającego Star Wars Celebration otrzymaliśmy również m.in. nowy zwiastun serialu „Andor”, kolejnej z serii planowanych dla Disney+.

Przypomnijmy, że plotki o sequelu do Star Wars Jedi: Fallen Order spływały do nas już od kilku miesięcy, a treść ogłoszenia (włącznie z podtytułem Survivor) pokrywa się w całości z nieoficjalnymi informacjami sprzed dwóch tygodni.

Redaktor
Stanisław „Wokulski” Falenta

Wielki entuzjasta gier z custom contentem. Setki godzin nabite w Cities: Skylines, Minecrafcie i Animal Crossing: New Horizons mówią same za siebie. Do tego rasowy Nintendron, który kupuje 10-letnie gry za pełną cenę i jeszcze się cieszy. Prywatnie lubi pływanie, sztukę i prowadzenie amatorskich sesji D&D.

Profil
Wpisów474

Obserwujących4
Brak okładki
Star Wars Jedi: Survivor
Ocena redakcji
-
Ocena użytkowników
-
Platformy
-
Gatunek
-
Producent
-
Star Wars Jedi: Survivor

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane