8
22.09.2022, 12:00Lektura na 2 minuty

Festiwal Komiksów i Gier w Łodzi. Mamy dla was 5 wejściówek! [KONKURS]

Już w ten weekend rozpoczyna się 33. edycja Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier. Rozważacie, czy się wybrać? Może przekonają was darmowe wejściówki. Zadanie konkursowe jest proste.


CD-Action

Jak co roku w Łodzi czeka na was multum atrakcji. W hali Atlas Areny w dniach 24-25.09 czekać na was będą dziesiątki stoisk z komiksami, spotkanie z autorami tak polskimi, jak i zagranicznymi, a także konkursy cosplayowe i gala rozdania nagród festiwalowych.

Oprócz tego nie zabraknie strefy gier wideo, a w niej: konsole stare i nowe, arcade'y, stanowiska do grania w VR-ze, turniej bijatyk i muzyczna gra ruchowa Virtual Dancer. Z kolei 24 września o 14:00 Mateusz „Papkin” Witczak weźmie udział w panelu o prasie growej, a kolejnego dnia o tej samej porze redakcja CD-Action Family opowie o tym, w co grać z dziećmi i od czego zacząć.

3
zdjęć

Tak było na MFKiG w 2021 roku.

Jak zgarnąć wejściówkę na 33. edycję Międzynarodowego Festiwalu Komiksu i Gier? To proste. Jako że o grach piszemy na co dzień, zadanie będzie dotyczyło się głównej atrakcji festiwalu.

Napiszcie w komentarzu pod newsem, jaki jest najlepszy komiks, jaki czytaliście w ostatnich latach? Każdy ma prawo do jednego zgłoszenia, a cała wypowiedź musi zmieścić się w jednym komentarzu pod tym newsem. Czas na odpowiedzi macie do jutra, czyli do 23.09 do godziny 12:00. Zwycięzców ogłosimy w czasie do dwóch godzin po zakończeniu konkursu. Powodzenia!

Ogólny regulamin konkursów na naszej stronie dostępny jest tutaj.

Redaktor
CD-Action
Wpisów1050

Obserwujących0

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane