1
11.11.2022, 10:25Lektura na 1 minutę
Wideo

„John Wick: Chapter 4”: Strzelaniny, bójki i brawura na pierwszym zwiastunie

Cholera, to się naprawdę dzieje. Kontynuacja najlepszej kinowej nawalanki ostatnich lat zadebiutuje już za kilka miesięcy.

Keanu Reeves od prawie 60 lat błogosławi naszą planetę swoją obecnością i postawił swoją boską stopę na niejednym planie filmowym. Wytwórnia Lionsgate Movies, równie stara co sam Keanu, wypuściła właśnie pierwszy zwiastun czwartej odsłony serii.

„Parabellum”, czyli trzecia część filmu, okazała się jednym z najbardziej dochodowych przedsięwzięć studia. Nic więc dziwnego, że „czwórka” zaszczyci ekrany kin swoją obecnością. Kuloodporne garnitury, katany i dużo amunicji, tak można w skrócie przestawić zawartość zwiastuna, a jak dorzucimy do tego kilka dialogów, to w skrócie znacie zawartość filmu jeszcze przed jego premierą. I to mi w zupełności wystarczy. Efektowne kino akcji z zadyszkami podczas długich bijatyk jest na swój sposób odświeżające.

John Wick w dalszym ciagu ma pod górkę, bo prawie każdy chce mu srogo nakopać do tyłka. Pomocną dłoń wyciągnie oczywiście masywny kolega, z którym Keanu latał Nabuchodonozorem i ratował świat jakieś 20 lat temu. Tyle ode mnie, po prostu sami zobaczcie, co za widowisko się dla nas szykuje.

Premiera już 24 marca 2023 roku.

Redaktor
boleslaw

self help singh

Profil
Wpisów243

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane