9.02.2024, 16:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„Knuckles”: Pierwszy spin-off Sonica na zwiastunie

Paramount ma na ten rok zapowiedziane już dwie produkcje ze świata Sonica.

Pierwszy zwiastun serialowych przygód jednej z najsłynniejszych postaci uniwersum Sonica trafił do sieci. Tak jak w drugiej części filmu, głosu użyczy mu Idris Elba, znany m.in. z „Prawa Ulicy” czy z dodatku do Cyberpunka 2077 – Widma Wolności. 

Knuckles postanawia wytrenować Wade’a (Adam Pally), aby stał się prawdziwym wojownikiem Echidna. Oprócz tego czerwony jeż musi zmierzyć się z jednym ze współpracowników Robotnika. Premiera serialu zapowiedziana jest na 26 kwietnia tego roku na Paramount + w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie. Dzień później pojawi się w innych krajach.

20 grudnia zadebiutuje również trzecia część Sonica, w której powróci Jim Carrey. Przypomnijmy, że dla fanów growych przygód niebieskiego jeża na niedawnym State of Play zapowiedziano grę Sonic X Shadow Generations


Czytaj dalej

Redaktor
Filip Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów178

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze