14.02.2024, 18:15Lektura na 1 minutę

Marvel podał obsadę „Fantastycznej Czwórki”. Jest Pedro Pascal

Faza Piąta jeszcze trwa w najlepsze, a my dostajemy powoli kolejne szczegóły na temat filmów z Fazy Szóstej. Dziś małe co nieco o „Fantastycznej Czwórce”.

O tym, że w rolę Reeda Richardsa może wcielić się Pedro Pascal mówiło się już w zeszłym roku, a dziś krótki tweet od Marvel Studios z okazji Walentynek ujawnia całą czwórkę.

Jim z „The Office” miał już swoje pięć minut w „Multiwersum Obłędu”, teraz pora na kogoś, kogo wyraźnie przytłacza nieznośny ciężar wielkiego talentu. I nie, nie chodzi też o Nicolasa Cage’a. Marvel potwierdził, że Reeda zagra nie kto inny, jak sam Pedro Pascal. Vanessa Kirby wystąpi w roli Invisible Woman, Joseph Quinn to z kolei Human Torch, a Ebon Moss-Bachrach pojawi się jako The Thing. A kto wcieli się w rolę Doctora Dooma? Tej informacji jeszcze Marvel nie podał. Może też nie pojawić się wcale.

Dla przypomnienia dodam, że w ramach Fazy Piątej w tym roku dostaniemy „Deadpoola i Wolverina”, a zamknie ją „Captain America: Brave New World” w lutym 2025 i będzie to 35. film MCU. Chwilę później rozpocznie się Faza Szósta za sprawą „Thuderbolts” w maju 2025.

Drugim filmem Fazy Szóstej będzie właśnie „Fantastyczna Czwórka”. Premiera zaplanowana jest na 25 lipca 2025.


Czytaj dalej

Redaktor
bolo

Is this enough to get 20 people plastered?

Wpisów314

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze