11.08.2022, 12:00Lektura na 1 minutę
Wideo

„Mortal Kombat Legends: Snow Blind” na zwiastunie

Festiwal krwi celebrujemy już w październiku.

Wróćmy na moment do kwietnia 2020 roku, kiedy to premierę miał animowany film „Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge”, który przypomniał wszystkim o tym, jak krwawe i brutalne mogą być kreskówki. Ten morderczy taniec pełen latających kończyn zebrał świetne oceny i doczekał się sequela. „Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms” pojawił się w sierpniu 2021, a trzecia legenda o podtytule „Snow Blind” wskoczy na małe ekrany w październiku tego roku. Ktoś tu ewidentnie nie zwalnia tempa.

Film bezwstydnie sponsoruje literka „K”, bowiem pojawią się w nim Kano, Kobra, Kabal, Kenshi, Kira i Kuai Liang (szerzej znany jako Sub-Zero lub jako LK-520 w formie cyborga). Do zapoznania się z tym widowiskiem zachęcić ma nas ten oto dwuminutowy materiał. Zapraszam.

W styczniu tego roku Warner Bros. dało zielone światło dla produkcji sequela „Mortal Kombat” z 2021, czyli aktorskiego rebootu. A i pewnie Ed Boon wraz ze swoim zespołem już rzeźbi Mortal Kombat 12. Dodam jeszcze tylko, że seria w tym roku obchodzi swoje 30-lecie. Będzie to dokładnie 8 października, zatem zapewne nikt nie przepuści okazji, by właśnie tego dnia wydać „Mortal Kombat Legends: Snow Blind”.

Redaktor
coleslaw

Top 3 polskich gier: Kurka Wodna, Eskadra Orłów, Konflikt w Mogadiszu, Mortyr 3

Profil
Wpisów185

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane