5
15.02.2023, 14:30Lektura na 2 minuty

Piotr Adamczyk z figurką od Marvela. Lepsza niż pomnik?

Bardzo ciekawe wyróżnienie spotkało Piotra Adamczyka. Aktor może się pochwalić figurką Marvela ze swoim wizerunkiem.


Marcin Hołowacz

Mówi się, że za swojego życia mężczyzna powinien założyć rodzinę, postawić dom i zasadzić drzewo, ale tak naprawdę wszyscy wiemy, że to bzdura… marny substytut prawdziwego celu w życiu każdego człowieka. O co mi chodzi? O to, że ludzie chcą mieć figurki Marvela ze swoją podobizną i właśnie to jest ich prawdziwym życiowym celem. Niektórym się to udaje, a do grona szczęśliwców dołączył polski aktor Piotr Adamczyk. Gratulacje!

Wszystko dzięki serialowi „Hawkeye”, w którym Piotr Adamczyk odegrał rolę członka mafii dresiarzy. Widzowie z całego świata polubili jego postać, a naszym rodakom bardzo spodobał się polski akcent z odpowiednią dozą humoru. W końcu po usłyszeniu słów: „We kidnapped you, rozumiesz?!”, u większości z nas pojawia się uśmiech. Jak łatwo się domyślić, akcja serialu „Hawkeye” została skupiona na postaci Clinta Bartona, granego przez Jeremy’ego Rennera. Wszystko dzieje się jakiś czas po wydarzeniach z „Avengers: Endgame”.

Figurka Marvel Piotr Adamczyk
Figurka Marvela z Piotrem Adamczykiem

Dresiarska mafia dostała figurkę, która ma trzy wymienne twarze i jedną z nich jest właśnie podobizna Piotra Adamczyka. Z oficjalnego opisu można wyczytać, że zabawka Marvel Legends zapewniona przez Hasbro ma mniej więcej 15 cm, zawiera siedem akcesoriów i jest przeznaczona dla dzieci powyżej czwartego roku życia. Produkt trafi na rynek pod koniec maja 2023 roku, przedsprzedaż jest już dostępna na stronie Hasbro Pulse.

Redaktor
Marcin Hołowacz

Gry to moja pasja i zawsze w coś pogrywam, choć często jestem w tyle z najnowszymi premierami. W pewnym momencie pokochałem roguelite'y, ale przydałby się większy skill. Jeśli trafia mi się taka okazja, wtedy staram się również pisać o grach.

Profil
Wpisów158

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane