1
27.04.2022, 10:15Lektura na 2 minuty

Produkcja „Batmana 2” potwierdzona

Po marcowym sukcesie pierwszej części „Batmana”, Warner Bros. potwierdziło prace nad kontynuacją.


Patryk „Delighter” Żelazny

4 marca premierę miał film „Batman”, który podbił serca wielu fanów filmów i DC – raczej nie był to przypadek, ponieważ nasz redakcyjny Eugeniusz Siekiera również wystawił wysoką ocenę w swojej recenzji. Jeśli jeszcze nie byliście w kinie, a posiadacie HBO Max, to nic straconego, ponieważ od 18 kwietnia możecie obejrzeć film właśnie tam. Dla wszystkich, którym podobała się pierwsza część, mamy jeszcze lepszą wiadomość.

Nowemu „Batmanowi” udało się osiągnąć niemały sukces, który nie powinien przejść bez echa – do tej pory, według Screenrant, film zarobił globalnie 758 milionów dolarów. A przecież od premiery minęło zaledwie półtora miesiąca! Pomimo problemów z pandemią i kilku opóźnień, udało się pobić rekord dotychczasowego największego debiutu Box Office w 2022 roku, przeganiając tym samym „Sonica 2”, który miał najlepsze otwarcie w historii adaptacji gier wideo.

Warner Bros., studio odpowiedzialne za produkcję „Batmana”, nie siedzi z założonymi rękami, a wyszło naprzeciw i potwierdziło prace nad drugą częścią filmu.


Dziękuję wszystkim za ogromne wsparcie dla „Batmana”. Nie moglibyśmy tu dotrzeć bez wiary i entuzjazmu was wszystkich na całym świecie. Nie mogę się doczekać na ponowne wskoczenie do tego świata i do jego następnego rozdziału.


Matt Reeves<br>

Reżyserem kontynuacji pozostanie Matt Reeves, znany wcześniej m.in. z „Pozwól mi wejść” czy „Wojny o planetę małp”. Również w przypadku głównej roli nic się nie zmieni, Batmana ponownie zagra Robert Pattinson, którego w ostatnich latach mogliśmy ujrzeć choćby w „Lighthouse” czy „Tenecie”. Na premierę na pewno przyjdzie trochę poczekać. Studio nie ujawniło na razie nawet, kiedy miałyby się rozpocząć prace nad sequelem.

Redaktor
Patryk „Delighter” Żelazny

Jestem człowiekiem wielu pasji, jedne z nich przemijają, inne pozostają – gry i pisanie to te, które będą ze mną do końca życia. Są jeszcze ciastka, ale mroczne istoty zabraniają mi o nich mówić.

Profil
Wpisów275

Obserwujących4

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane