18.12.2023, 14:30Lektura na 1 minutę
Wideo

„Rick i Morty”: Spin-off anime powraca z nowym zwiastunem

Gdy parę lat temu Adult Swim wypuściło pięć shortów w stylu anime, nikt nie spodziewał się, że kiedyś będzie z tego serial. A jednak...


Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

W latach 2020 i 2021 Adult Swim wypuściło kilka krótkich filmów w stylu anime. Te cieszyły się dużą popularnością, ale temat się zakończył i nie było po nich ani widu, ani słychu. Wtem, pomimo wielu kontrowersji związanych m.in. ze zwolnieniem Justina Roilanda, uniwersum Ricka i Morty’ego rozwija się w najlepsze.

Twórcą serialu jest Takashi Sano (twórca „Tower of God” czy „Sengoku Basara: End of Judgement”), w rolę Ricka wciela się Yōhei Tadano, głos Morty’emu podkłada Keisuke Chiba, a jego siostrze, Summer, Akiha Matsui. Pierwsza zapowiedź przedstawia to, z czego znamy amerykański oryginał – kosmiczne draki, równoległe światy i Ricka pakującego się w tarapaty z różnymi wersjami siebie. 

Premierę zaplanowano na 2024 rok, jednak nie przedstawiono konkretnej daty. Wiadomo natomiast, że tytuł na pewno pojawi się na platformie HBO Max. 


Czytaj dalej

Redaktor
Filip „Chrzuszczu” Chrzuszcz

Rodowity bałuciarz, pisarz i entuzjasta popkultury. W wolnych chwilach czyta sporo filozoficznej pulpy, szczególnie w wykonaniu swojego imiennika zza oceanu oraz bada brytyjską inwazję komiksową lat 90. Serdecznie zaprasza na swojego Instagrama: chrzuszcz.pisze.

Profil
Wpisów306

Obserwujących2

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze