11
1.08.2022, 13:05Lektura na 2 minuty
Wideo

„Star Wars: Andor” na pełnym zwiastunie i z opóźnioną premierą

Disney opóźnił o prawie miesiąc premierę serialu „Star Wars: Andor” i pokazał nowy trailer.


Jakub „rajmund” Gańko

Jeśli zaliczacie się do tej grupy fanów „Gwiezdnych wojen”, którym filmowe spin-offy bardziej przypadły do gustu od disneyowskich epizodów VII-IX, to serial „Star Wars: Andor” może was zainteresować. O prequelu „Łotra 1”, który opowie o narodzinach rebelii i wczesnych przygodach Cassiana Andora, informowaliśmy już przy okazji poprzedniego trailera. Teraz niestety Disney opóźnił premierę serialu, ale na osłodę dostaniemy od razu trzy pierwsze odcinki.

Pełny zwiastun zapowiada efektowne widowisko na filmowym poziomie:

„Star Wars: Andor” miał trafić do katalogu Disney+ 31 sierpnia. Niestety, trafi dopiero trzy tygodnie później, 21 września. Po 3-odcinkowej premierze kolejne 9 epizodów będziemy otrzymywać co tydzień. Serial ma już potwierdzony drugi sezon, którego produkcja rozpocznie się w listopadzie tego roku.

Do tytułowej roli Cassiana Andora powróci Diego Luna, partnerować mu zaś będą m.in. Stellan Skarsgård („Czarnobyl”, „Diuna”) jako Luther Rand oraz Genevieve O'Reilly („Susza”, „Gwiazda szeryfa”) w roli Mon Mothmy (irlandzka aktorka wcielała się w nią już w „Zemście Sithów” oraz „Łotrze 1”). Powróci także Saw Gerrera grany przez Foresta Whitakera oraz android K-2SO.

„Andor” to jeden z wielu gwiezdnowojennych seriali, które znajdują się obecnie w produkcji. W maju rozpoczęły się zdjęcia do produkcji o Ahsoce, a obszerny przewodnik po innych grach i serialach, których możemy wypatrywać, znajdziecie TUTAJ.

Redaktor
Jakub „rajmund” Gańko

Czarna owca rodu Belmontów, włóczęga z Shady Sands, dawny szef ochrony Sarif Industries, wielokrotny zabójca Crawmeraksa, tropiciel ze starego Yharnam, legenda Night City.

Profil
Wpisów807

Obserwujących5

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane