4
17.01.2023, 08:45Lektura na 1 minutę

„The Mandalorian”: Mamy zwiastun trzeciego sezonu

Ciekawe, czy trafi się cały odcinek poświęcony samemu Bobie Fettcie. Bobowi Fetcie? Fecie?


Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

„Gwiezdnych Wojen” nigdy dość? Czy ja wiem, ale Pedro Pascala już tak. Wczoraj pojawił się pierwszy odcinek ekranizacji The Last of Us HBO, a dziś – zwiastun trzeciego sezonu „The Mandalorian”(*), a zarazem pierwszego, który polscy widzowie będą mogli obejrzeć z resztą świata, nie musząc się uciekać do odkurzania steru pirackiego okrętu.

Oficjalny opis fabuły:


Podróż Mandalorianina przez galaktykę „Gwiezdnych Wojen” trwa. Niegdyś samotny łowca nagród Din Djarin znów ma Grogu u boku. W tym czasie Nowa Republika usiłuje odseparować galaktykę od jej mrocznej historii. Mandalorianin trafi na starych sprzymierzeńców i narobi sobie nowych wrogów w trakcie kontynuowania podróży z Grogu.


Premiera pierwszego odcinka pierwszego marca. Wracają Katee Sackhoff, Carl Weathers, Amy Sedaris, Emily Swallow i Giancarlo Esposito. Odcinki wyreżyserują Bryce Dallas Howard (wcześniej odpowiedzialna za ten odcinek „Księgi Boby Fetta” z Mando), Carl Weathers (odcinek „Rozdział 12: Oblężenie”), Rick Famuyiwa („Dope”), Lee Isaac Chung („Minari”), Peter Ramsey („Strażnicy marzeń”, „Spider-Man Uniwersum”) i Rachel Morrison (operatorka „Czarnej Pantery” i „Mudbound”).

(*) Trochę śmieszne, że na Disney+ wciąż wisi oryginalny, nieprzełożony tytuł.

Redaktor
Kuba „SztywnyPatyk” Stolarz

Recenzuję rzeczy na kanale swoim, na CD-Actionowym z kolei rosomaczę, no i czasem potłumaczę (w którą stronę dotrzeć do wielickiej Kopalni Soli). Tutaj? Nie wiem, co robię, więc piszę, dopóki mnie nie wywalą.

Profil
Wpisów187

Obserwujących17

Dyskusja

  • Dodaj komentarz
  • Najlepsze
  • Najnowsze
  • Najstarsze

Polecane